reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Marcia: moj neurolog powiedział ze nie ma przeciw wskazań szczepienia dziecka jednak powinno się odre odroczyć i ogólnie powinno być wikszy odstęp miedzy szczepieniami... a nie rezygnować całkowicie... gdy dziecko bedzie miało ok 2 lat może zostac zaszczepione...

Jasne przeciez system immunologiczny sie ciagle ksztaltuje.
Pamietajcie dzieck onie moze miec nawet katarku przy szczepieniu.

Ewelina sa choroby typus ospa na ktora jest dodatkowo platna szczepionka a ta chorobe sie przechodzi normalnie. Wiec po co? Nabijanie kasy. Firmy farmaceutyczne tylko żerują.

Kazdy rodzic robi jak uważa i pewnie nie chce krzywdy zrobić.Ja zeby nie bylo nikogo nie potepiam :). Jednak ja bym lekarzom tak nie ufała we wszystko co mówią.

Ja na pewno zaszczepie na polio i tęzec.

kurde spac mi sie chce dziecko sie budzi. Polowe ciuchow wystawilam na allegro. i padam :D
dzieciatko sie milo kreci...

sluchajcie polowkowe kiedy mialyscie. Bo mi za tydz przypada 20t3 dzien i mowil mi lekarz ze jeszcze nie dopiero 2 tyg pozniej...moze go przycisne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry