reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie :)
Od rana dziś na nogach, właśnie wróciłam z zakupów. Ostatnio bolały mnie żebra u góry, po prawej stronie dziś się to powtórzyło.. schylanie się jest trochę ograniczone.

Co do ostatniego tematu o ślubach. My braliśmy tylko cywilny, potem poczęstunek w domu u mnie dla rodziców, świadków i rodzeństwa. Za wszystko płaciliśmy sami, kościelny też chcemy wziąć ale to jeszcze troszkę czasu jest, najważniejsze jest to że jesteśmy razem ;)
Udanych wizyt! :)
Bakalia...współczuję stresów ogromnie! biedna mama! będzie miała operację? czy jakoś "naturalnie" jej to nastawiali???
ma mieć nastawianie naturalnie, z tym że obrzęk jest tak duży więc lekarze czekają aż trochę zejdzie. dzisiaj na wizycie u laryngologa okazało się że pęknięcie nie tylko kości nosowej ale i przegrody. jak na razie opuchlizna straszna! trzeba przeczekać ten stan. najważniejsze że nic więcej się nie stało!
 
Strzyga, kciuki zaciśnięte mocno...
Bakalia, współczuję Twojej Mamie. Nacierpi się bidulka, bo to boli :/ Ale masz rację - dobrze że omdlenie i upadek nie skończyły się naprawdę poważnie...
 
oj, troche sobie narobila Twoja mama, bakaalia, ale naprostuja, zagoi sie i bedzie ok. Bardziej niepokojace jest samo w sobie omdlenie, moze cisnienie albo z cukrem ma problemy?

3mam kciuki za szyjke, Strzyga
 
Jak Wam Kochane idzie robienie obiadu? Ja zjadłam nektarynkę i teraz Julka daje popalić hehe a mam takiego lenia, że szok. Dobrze, że gulasz zrobię w 30minut a potem szperanie na allegro hehe.
 
livastrid moja mama choruje na serce od 18lat, ma teraz rozrusznik wstawiony bo własnego rytmu już nie ma(jest tak słaby że serce nie dało by rady bić bez niego) i niskie ciśnienie. Z tego co mama mówi to wczoraj musiało jej spać i dlatego straciła przytomność, a pech chciał że akurat mnie w mieście nie było, tylko u teściów gdzie właśnie się przeprowadzam.
 
Strzyga, też trzymam kciuki!

Asteria, fajnie że z Wojtkiem już dobrze.

Bakalia, współczuję mamie, ale dobrze że to nic poważniejszego

Co do szczepień, to ja szczepię tą 5 w 1, nie brałam do tej pory dodatkowych, ale rozważam pneumo i meningo zanim pójdzie do przedszkola. Na obowiązkowe szczepię, bo uważam że gdyby zachorował na którąś z tych chorób, to dopiero by było. Trzeba tylko bardzo uważać żeby chorego dziecka nie zaszczepili, po tym właśnie są powikłania.
 
reklama
Do góry