reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

drogie mamusie czy ciuszki dla dzieciątka muszą leżeć w osobnej szafie/szafce? bo nie mam pojęcia co zrobić :/ miałam plan żeby poukładać w szafie tam gdzie jest pościel, torebki, kurtki, garnitury i żelazko. jak narazie na półkach są ciuchy Skarba do pracy ale chciałam go przenieść gdzieś indziej i tam poukładać dziecięce.. co o tym myślicie.. bo ja nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić :|


Marcia a jak tą sałatkę grecka zrobiłaś ?? :>
 
reklama
a nie mozesz ciuszkow maluszka wlozyc do osobnego kartonu ?
na razie moga lezec razem ale potem jak popierzesz to niech leza osobno w dzidizusiowym kacie

kochana pekinska, ogorek, pomidor, feta, troche rzodkiewki wrzucilam, cebulka ale mało...i kukurydzy mi zabrakło tylko no i dwie saszetki sosu greckiego :p taka w sumie nie grecka tylko misz mosz haha
u Was to pewnie tradycyjne tylko :)
 
Ostatnia edycja:
Marcia no i właśnie tak myślałam że lepiej trzymać wszystko dla malca osobno..

no grecka sałatka to tylko z nazwy jest :p
ale ja sama lubię robić taki misz masz :-) dzisiaj zrobię z pora, kukurydzy, fasoli czerwonej, jajek.. i pewnie jeszcze coś podokrajam w trakcie robienia :p
mniam lubię sałatki :)




jak wejdziesz na watek i u gory z lewej strony masz napis temat:styczen 2012 to pod tym jest takim drobniejszym drukiem."pokaz pierwszy nieprzeczytany" jak to naciszniesz to automatycznie przeniesie cie do postu na kotrym oststni raz bylas logowana.

kurcze albo ja jestem jakaś dziwna, rozkojarzona, i głupia.. albo u mnie jest coś nie tak.. bo u mnie pod tematem np styczen 2012 nie ma drobniejszym drukiem "pokaz pierwszy nieprzeczytany" tylko są: linkback narzędzia wątku szukaj w wątku i oceń ten temat.. może w ustawieniach trzeba coś zmienić?



się naprawiło :-D :p
 
Ostatnia edycja:
sarat- dla bezpieczeństwa lepiej zainstalować czujnik, który będzie wykrywał czad. A jeśli chodzi o koszty ogrzewania gazowego, to słyszałam,że drogo wychodzi, koleżanka, która wynajmuje mieszkanie mówiła, że zimą płaci 1200zł na miesiąc.

A ja już nie wiem co robić...posprzątane mam, obiad gotuje dopiero pod wieczór....więc co tu robić???? pozostaje mi tylko czekać na siostrę mojego D., która ma mnie dzisiaj odwiedzić.
 
trzymajcie za mnie kciuki mam genetyczne + echo serduszka dzidziusia.
Ankaska gratuluje Synka

Dziewczyny a po macierzyńskim planujecie wrócić do pracy?? ja niestety będę musiała, na szczescie mój mąż pracuje w systemie zmianowym i tylko raz w tyg bedziemy musieli skorzystać z pomocy jednej z babć

Ewelina,
ja na razie planuję wrócić :) choc pewnie wydłużę sobie macierzyński o urlop z tego i kolejnego roku.
Nie wiem tylko czy na cały etat czy nie np. 3/4.
Niestety babcię maleństwem się nie zajmą. Jedna pracuje, a mama A. powiedziała, że nie widzi się w roli stałej opiekunki, zresztą i ja nie chciałabym jej obciażać, więc pewnie poszukamy jakiejś niani. Mąż zostawia decyzję mnie. Ja sama jeszcze nie nastawiam się 100 % na żadne z rozwiązań. W sumie zobaczymy czy nagle nie okaże się, że zostanę kurą domową i będę miała pracę gdzieś :-) Ale pewnie nie. Mam fajną w sumie pracę, szefa naprawdę spoko, więc pewnie wrócę.
 
ja planuje wrocic do czegoś za hm...3,5 roku:) wiec 6 lat w domu. Nie załuję na razie...najlepszy okres będę z dziećmi;-)

No nic lecę mojemu łysolkowi małemu dać obiadosa

miłego dnia stycznióweczki
 
ja w przyszlym roku w grudniu za czyms sie porozgladam, bo w obecnej pracy umowe mam do 31 grudnia 2011, przedluzy mi do porodu i papa :p pozniej zasilek macierzynski, kuroń i po kuroniu zaczne szukac cuś nowego...
 
jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży zrezygnowałam z pracy :) ponieważ pracowałam całe dnie przed komputerem a to nie jest najzdrowsze dla kobiet w ciąży.. a po porodzie minimum rok bym chciała posiedzieć z maluszkiem.. ale zobaczymy jak to będzie.. na ile finanse pozwolą...
 
Ja teraz skonczylam studia i wybieralam sie do pracy do szkoly od wrzesnia. Jednak ze wzgledu na ciaze bede dawala korepetycje w domu, a do pracy wybieram sie za rok we wrzesniu. Wiec pol roku Maluszek na pewno z Mamusia pobedzie :-)
 
reklama
Ja pracowałam przed ciążą jako opiekunka. Jak Remik podrośnie, planuję wziąć jakiegoś malucha pod opiekę i zajmowanie się swoim Maluszkiem połączyć z pracą z innym dzieckiem. Ale to najwcześniej, kiedy Remik zacznie dreptać.
 
Do góry