reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam przyszle Mamusie :-)
Ale nadrabiania mialam. Wczoraj wogole nie zagladalam, bo mialam pracowity dzien. Przyjechala moja Mama i sprzatalysmy cale mieszkanko- okna, pranie firanek, zaslon, prasowanie, podlogi, kurze itd itp. Mieszkanie nie do poznania :-)


A wieczorkiem (az do 1 w nocy) byli u nas znajomi i gralismy w karty :-)

A jesli tak mowicie o wizytach Rodzicow, to moi przyjezdzaja czasem, ale na 1 dzien, a czesciej Mama, ale tez na 1 dzien. Meza rodzice rzadko, bo mieszkaja dalej. Ale prawie w kazdy weekend my jestesmy u jednych, albo drugich. Rodzicow mam kochanych, Mama-najlepsza przyjaciolka- zawsze mnie wspiera i pomaga. Tesciowie rowniez bardzo fajni :-) A po urodzeniu nawet planujemy z Mezem, zeby poprosic jedna Mame na tydzien i druga Mame na drugi tydzien do pomocy. Maz bedzie w pracy, a ja jesli bym miala cesarke, to wole na poczatku uwazac :-) A z Mama zawsze razniej :-)

Dzis ze wzgledu na porzadek i obiadek ugotowany mam labe i bede leniuchowac :-)

Pozdrowionka :-)
 
reklama
cześć Kochane;)

troszkę miałam do nadrobienia...ale dałam rade;-)

Anastazja- samych dobrych wieści życzę na wizycie.

Pola- u mnie to samo z sąsiadkami...mieszkam 2miesiące w tej kamienicy i wczoraj się na maksa zdenerwowałam...jedna z sąsiadek (ta akurat jest w porządku) doniosła mi, że reszta sąsiadek mnie obgaduje, że nie myłam jeszcze korytarza!!!! szok...a ja już dwa razy go zamiatałam, bo jedna z sąsiadek mi powiedziała, że jak nie ma błota to wystarczy pozamiatać...ahhh szkoda słów...nie idzie dogodzić tym starym dewotką....i z nerwów od razu wczoraj poszłam umyć i umyję jeszcze w sobotę, niech się baby cieszą ;-)

miłego piątku życzę:-)
 
Hej :) jeszcze tylko 18 tyg. zostało!! :-D
ale naskrobałyście od rana! nie mam pojęcia co dzisiaj na obiadek zrobić.. jak Skarbek wróci z pracy trzeba pojechać na zakupy bo w lodówce tylko światło zostało :p wszystko opróżniłam :p
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
ciekawa jestem czy mi mój gin przepisze obciążenie na glukozę.. widzę że u mnie troszkę inaczej jest..
a co do rodziny to moja mamcia też była moją najlepszą przyjaciółką.. ach jak mi za nią tęskno...
jakoś tydzien-dwa po urodzeniu moja siostra chce przyjechać pomóc bo to różnie bywa.. w pierwszy tydzień mój Skarb na pewno weźmie wolne żeby być przy nas :) teściowa niestety nie jest w stanie pomóc gdyż sama potrzebuje pomocy...
miłego dnia życzę!! :)
 
Witam mamusie :)
Bardzo rzadko wpadam bo nie mam za bardzo czasu ale chciałam Wam się pochwalić że wczoraj byłam na badaniu prenatalnym już drugim, wszystko jest w porządku i do styczniowych dzieciaczków dołącza kolejnu chłopczyk :))

pozdrawiam cieplutko
 
a ja mam pytanko.. kiedyś mi wpadło w oko że mogę wątki zacząć przeglądać od ostatnio przeczytanego - coś w tym stylu.. i teraz tego znaleźć nie mogę.. mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi :p bo teraz to za każdym razem wchodzę w subskrypcje i szukam w danym wątku na czym skończyłam i po prostu chciałabym sobie to ułatwić... z góry dziękuję za pomoc :p
 
trzymajcie za mnie kciuki mam genetyczne + echo serduszka dzidziusia.
Ankaska gratuluje Synka

Dziewczyny a po macierzyńskim planujecie wrócić do pracy?? ja niestety będę musiała, na szczescie mój mąż pracuje w systemie zmianowym i tylko raz w tyg bedziemy musieli skorzystać z pomocy jednej z babć
 
reklama
Do góry