reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
livastrid- no to dokładnie tak jak ja, prześcieradło skopane, a kołdra czasami się znajduje na podłodze heh...:-D może te owsiki to jest jakieś wytłumaczenie ;-)
 
Ja się tak kiedyś wierciłam :) ale odkąd sypiam z moim Skarbem, jakoś ucichłam - ot, siła spokoju i poczucie bezpieczeństwa w męskich ramionach ;)
 
Ja za to odkąd mam rogala to mam wrażenie że przez całą noc ani drgnę. Budzę się w tej samej pozycji w jakiej zasypiam ;)

Pisałam ostatnio o wścibskich sąsiadach w windzie... Właśnie byłam na dół wynieść śmieci:
Sąsiadka: Ooo... Przy nadziei?
Ja: Ano..
S: Na kiedy termin?
Ja: Na styczeń.
S: (kręcąc z dezaprobatą głową) Oj to niedobrze... Najlepiej to w lecie rodzić. W zimie do niczego. Do widzenia Pani.

Koniec :/
 
Nie przejmuj się. Głupie babsko i tyle.
Swoją drogą - moim zdaniem - właśnie fajnie urodzić pod koniec stycznia np. A nie się gotować dwa ostatnie miesiące przed porodem w letnich upałach i puchnąć z gorąca.
 
Ja za to odkąd mam rogala to mam wrażenie że przez całą noc ani drgnę. Budzę się w tej samej pozycji w jakiej zasypiam ;)

Pisałam ostatnio o wścibskich sąsiadach w windzie... Właśnie byłam na dół wynieść śmieci:
Sąsiadka: Ooo... Przy nadziei?
Ja: Ano..
S: Na kiedy termin?
Ja: Na styczeń.
S: (kręcąc z dezaprobatą głową) Oj to niedobrze... Najlepiej to w lecie rodzić. W zimie do niczego. Do widzenia Pani.

Koniec :/
heheh ach Ci sąsiedzi... mam nadzieję, że się nią nie przejęłaś
 
sąsiadka jest "the best" no co za krowa! :-p kurcze ludziom to się nigdy nie dogodzi. Nie przejmuj się PolaNegri, nie warto.
 
Asteria, ale faceta wychowaliście:-) Jak się to robi? :-)

Zgadzam się ze Strzygą, też czytałam że w ciąży to najlepiej na lewym boku i jakoś w poprzedniej ciąży itak mi było najwygodniej, ale później to mnie normalnie lewe ucho bolało:-) Teraz śpię na obu bokach i na razie dobrze mi jest, nawet bez rogali, ale zobaczymy...

Ja znowu zbieram wyrazy współczucia od babć na placu zabaw, że z brzuszkiem za Młodym muszę gonić. Wcześniej widziałam spojrzenia, dzisiaj jedna nie wytrzymała:-)
 
reklama
kurcze to ja jednak do tej pory trafiałam na miłych ludzi, naprawdę same pozytywne reakcje, nawet opinie że po 10 latach związku w końcu się doczekali maluszka z naszej strony :-)
 
Do góry