reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Asteria - ja też bym urosła :) ależ dzielny ten Twój Skarb :):):)

A ja dopiero dziś wyczytałam, że w ciąży nie wolno spać na plecach. Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że mój organizm wie najlepiej, co jest dla mnie i Remika dobre. Bo ja na plecach usnąć nie mogę. Śpię tylko na boku. Z poduszkami, albo kołdrą w formie podkładki pod jedną nogę :)
 
Asteria - ja też bym urosła :) ależ dzielny ten Twój Skarb :):):)

A ja dopiero dziś wyczytałam, że w ciąży nie wolno spać na plecach. Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że mój organizm wie najlepiej, co jest dla mnie i Remika dobre. Bo ja na plecach usnąć nie mogę. Śpię tylko na boku. Z poduszkami, albo kołdrą w formie podkładki pod jedną nogę :)

Dziekuje:-)
a czemu nie można spać na plecach?
 
Ponoć kiedy macica się powiększa, to w pozycji na wznak zaczyna uciskać na żyłę główną, którą krew wraca do serca. W efekcie dziecko dostaje za mało krwi, a wraz z nią składników odżywczych itp. Cała wypowiedź jest tutaj.
 
a ja wyboru nie mam, musze na plecach spac, ostatnio tez tak spalam do momentu gdy juz ciezko mi bylo przewrocic sie na bok i wtedy mi maz pomagal wstac, wiec zaczelam spac na boku, ale to bylo na miesiac przed porodem
 
reklama
Asteria- synuś pierwsza klasa:-)

a co do spania to u mnie jest tak, że ja i tak się 1500 razy przekręcam w nocy, więc niezależnie w jakiej pozycji zasnę to i tak się w innej obudze;p wiercioch ze mnie jest:-D
 
Do góry