reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Leżenie jest frustrujące. Pobolewanie brzucha jest frustrujące. Im dłużej leżę, tym bardziej biedna, chora i do niczego się czuje...

Dorotka - najlepsze wyjście. ;) Zwłaszcza, że tatusiowie z reguły lepiej znoszą dziecięce łzy. Inna sprawa, że za jakiś czas Młody się oswoi, a wtedy złym gliną będzie ten, kto dziecko odbiera ;)
 
reklama
hej
pamiętacie mnie jeszcze?
strasznie dawno mnie nie bylo ale wygrzewałam kości nad morzem. było super.
teraz muszę wziąć sie do roboty bo za 2 tygodnie juz jedziemy do fr

widziałam ze dzieciaczki sie po ujawniały. wszystkim wam gratuluje synków i córeczek. trzymam kciuki za maluszki i wasze samopoczucie.
 
Anastazja bakalia ja mam trzy poduszki z którymi śpię.. jedna pod głowę, drugą między nogi a trzecia do przytulania.. ale nie pomagają mi one w ogóle.. dzisiaj powiem Skarbowi że potrzebuję takiego rogala.. zobaczymy jak zareaguje :)
też śpię z kilkoma poduszkami P. się zawsze śmieje że się tak do nich tule jak dziecko, często też mi podbiera poduszkę "przytulaka" ;-)
właśnie zaczynam przegląd rogali w internecie ;-)
 
nadrobilam... pol godziny mi zeszlo! masakra
Myszka gratuluje siusiaczka :*:)
Asteria i Dorota chłopaki teraz zaczną niezależne zycie ;) hihi super :)
Ja dzisiaj zrobilam krupnik i placki ziemniaczane. Moj M. byl pierwszy dzien w nowej pracy, zaraz ma wrocic wiec mykam usmazyc mu placuszki :D Dzisiaj ogladamy dwa kolejne mieszkania, jak narazie nic sie nam sie podoba :(( zaczynam sie martwic!

Ps. Juz wrzesien :))))))))))))))
 
Właśnie namówiłam kolegę z pracy żeby po hot-dogi pojechał... Taka mnie chęć naszła, że szok... Nie chciał jechać, więc powiedziałam mu, że jak odmówi kobiecie w ciąży to go myszy zjedzą :):):) Powiedział, że wcale w to nie wierzy, ale żal mu mnie jak patrzę takimi proszącymi oczkami :)
 
Alka hot dog za mną już kilka dni chodzi... pięknie... narobiłaś mi smaka i teraz będę w centrum musiała węszyć jakoś stację beznynową, bo do IKEA nie pojadę :-)
 
No to jestem:) i do tego dumna jak paw:D Mały ani łezki nie uronił pani go pochwaliła ze najlepiej sobie radził ze wszystkich sztućcami:) jeszcze do tego Pani leciała po dokladke drugiego dania:) bo mały jeszcze sie upomniał xD

Byliśmy też w przychdni na szczepieniu!!! nowa pani dr jako że sie przerowadziliśmy:) była pod wrazeniem tego ze po wizycie wojtuś bez problemu odłożył zabawki i poukladał:) jak poszlismy do pielegniarki na szczepienie mały usiadł na krześle i grzecznie czekał az pani przyjdzie i sam podniósł nogawkę do szczepienia;) jak zobaczyła to p. dr. aż poleciała do innego gabinetu po autko w ramach nagrody!!!

urosłam 3 razy!!!!
 
reklama
Do góry