reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam wszystki przyszle Mamusie!
Na dzisiejszych wizytach zycze samych pozytywnych wrazen!! :-) I piszcie potem szybciutko ;-)

Ja dzis wybieram sie do Rodzicow, pobawie sie z moim kochanym Bratankiem Szymusiem :-) Lubie jezdzic do domu, bo zawsze jest milo i sobie odpoczne ;-)
Wczoraj bylismy z Mezem w kinie na "Kowboje i obcy"- masakra ;-) Czesto chodzimy do kina- lubimy. Ale ja wole nieco inne filmy ;-)
Piszcie co u Was i u Maluszkow. Pozdrowionka :-)

Alka- tez mysle o tym rogalu :-)
 
reklama
Oki pożaliłam się, poczytałam co tam u Was i czas zacząć z taczką latać :-)
Miłego dnia życzę... ja dzisiaj mam w cholerę pracy i pewnie tak do końca września.
wszystkim które dzisiaj wybierają sie na badania, życzę powodzenia.
:-)
 
Megi przyjemności i nie przemęczaj się kochana!!! ... a co do barszczu - mniammmmmm - wyślesz mi słoiczek kurierem?? :):):) Pychotka :)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane witam się w dzisiejszy słoneczny dzień:) Wczoraj nie miałam jak wejść więc muszę was nadrobić... a naskrobałyście... no nie wiem kiedy ja to nadrobię hi hi:-)
 
witam się i ja

u nas dzis chlodno. Dzieć spi ale jak wstanie smigamy do Poznania na Akademie zdrowego rozwoju pampersa.

ostatnio cos nie mam powera. tylko bym lezakowala i drzemała

milego dnia
 
Witam mamusie :)
życzę wszystkim udanych wizyt :-)

ja chyba w końcu wezmę się za sprzątanie.. bo podłoga tak brudna że ho ho ho ...
a na obiadek robię dzisiaj pierwszy raz kluski zbójnickie (tak się na nie mówiło u mnie w domu) które robiła moja mama dodam że to było moje ulubione danie :D mam nadzieję że wyjdą :D mniamm
 
witam wtorkowo;-)

ja jestem już po wizycie, ale troche się podłamałam, bo lekarz nie robił mi usg i nie dowiedziałam się o płci mojego Bąbelka...a tak poza tym to wszystko ok, wyniki są dobre,więc nie ma się co stresować. Pociesza mnie tylko fakt, że w przyszłym tygodniu jadę na badanie 3D i wtedy dowiem się czegoś więcej.

Wczoraj Maluszek wiercił się jak nigdy, pierwszy raz tak intensywnie i długo, stwierdziłam,że wdał się w tatusia z tą nadpobudliwością he he...

życzę miłego dzionka i samych pozytywnych wieści;***buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
ona_ona-super ze z dzieciaczkiem wszystko dobrze, ale jak ten lekarz moze Cie tak w niepewnosci trzymac... Ale jakos dasz rade do przyszlego tygodnia ;) Pozdrawiam
 
Do góry