reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

fazerkamm- cieszę się i to bardzo, że wszystko jest dobrze;-)

anielkaa- no tak, muszę dać radę do przyszłego tygodnia;) jakoś wytrwam;D
 
reklama
Witam wszystkich i kazdego z osobna...Dołanczam do grona kobitek ktore maja dzis wizyte ja mam o 16 i bede słyszec serduszko mojej dzidzi ale tylko serduszko bo moja gina nie ma aparatu usg ale ma taki aparat do odsłuchu tylko serca...Usg mam 13 wrzesnia tez za niedługo.

Co do jedzenie to u mnie jem słodkie raczej nie bo od słodyczy jakos mnie odciaga w casie ciazy a przed ciaza jadłam je jek dziecko.Reszte jem wszystko normalnie prucz miesa
 
Helloł laseczki :) Ciężko było Was nadrobic, ale się udało.
Ewelina nie martw sie moze dzidzia leniu****e :) mój Syneczek wczoaj cos malo sie ruszał, a dzisiaj juz daje Mamusi popalic. Szczegolnie aktywny jest gdy siedze przy komputerze, nie wiem czy z radosci, ze wchodze na BB czy z nerwow, ze mu niewygodnie ;) hihi. Ja dzisiaj jakoś bez energii, w domu sajgon, obiad jeszcze w wyobrazni sie kisi, a chłopy głodne :p Musze sie wam kochanienńkie pochwalić moj M. znalazl nowa prace od czwartku zaczyna :D koniec z jazda w trasy i z rozlaka. Bedzie pracowal na miejscu w firmie produkujacej metalowe czesci tzw. gąski (swoja droga smieszna nazwa). zarobki o polowe mniejsze niz na tirze, ale bedzie na miejscu i o to walczylismy juz od dluzszego czasu.Ponadto szukamy mieszkania :D wczoraj mielismy juz podpisac umowe przedwstepna z pewnym malzenstwem, ale wyszla kicha. Dzisiaj maja sie odezwaz ale ja z moim M. jestesmy przesadni wiec stwierdzilismy, ze to znak!! :p Te mieszkanie nie jest dla nas :pP dzisiaj juz podzwonilismy i mamy dodgadane 4 do ogladniecia, dzisiaj 2 i 2 w czwartek :D Trzymajcie kciuki zeby nam serce mocniej zabilo i zebysmy w koncu cos dla siebie znalezli :)
Dziewczynki, które mają na dziś zaplanowane wizyty -jestem z Wami i ściskam każdą z osobna :p :))
 
Ostatnia edycja:
Sarat, to trzymam kciuki za własne mieszkanko, nie ma jak u siebie!

U mnie dzisiaj normalnie tłumy gości niezapowiedzianych:-) Rano wpadła jedna koleżanka, zaraz będzie następna, a ok. 14 moi Rodzice (nie byłoby nic dziwnego gdyby nie to, że mieszkają 100 km stąd i nie mieli dzisiaj przyjeżdżać) ale bardzo się cieszę, skoczyłam do ciastkarni, ogarnęłam mieszkanie i jest ok. A o 17.30 wizyta u lekarki:-)
 
Matko, nadrobic Wsze pisanie dwudniowe to szalenstwo jakies..... ufffff, polowy nie pamietam ;)
Marcia moje plytki szaleja, raz za duzo, raz za malo, ale juz sie nauczylam, jak wstaje i mnie bola stawy to wiem, ze dzien bedzie kiepski, a jak sie budze zdrowa to plytki sie uspokoily i nadrabiam sprzatanie, spacerowanie i zakupowanie :) dziekuje za pamiec!!!
Sarat super, ze maz bedzie w domu, bedziesz juz szczesliwa w pelni, z kasa sobie poradzicie ;) a nie bedzie juz tesknoty!!!!! Trzymam kciuki za znalezienie wlasnego gniazdka :*
Fazerka ja uwielbiam kluski zbojnickie, u mnie w domu nazywaja sie kladzione, i jadlo sie je z kapusta kiszona i sosem z pieczeni , a u mojego M z serem bialym i skwarkami pychotkaaaaa!!!! wyjda Ci na 100% !!!!
Ewelinka jak sie bardzo niepokoisz to podjedz do lekarze.... ja tez slabo czuje te ruchy i sama czasem mam wrazenie, ze nic nie czuje a zaraz potem cos delikatnie posmyra, ale rozmumiem Twoj strach, wiec moze lepiej jedz sie uspokoic!!!!
Liv u mnie tez dzisiaj nic ciekawego :)
 
Witajcie dziewczyny ;)
Jak mija wtorek? U mnie dziś wietrznie i chyba jakieś przeziębienie mnie złapało bo kicham i katar się zaczyna. Co do remontów, ja właśnie poszukuje płytek do kuchni teoretycznie mam już wybrane jedne ale chce jeszcze poszukać żeby nie żałować.


bakalia ja mam ten sam problem :/ a nawet jak już znajdę odpowiednią miseczkę to pod biustem jest za duże... :| mój M. się śmieje że zrobimy dla mnie staniki z reklamówek :p

W weekend wybiorę się na zakupy to może w końcu coś znajdę, ale na prawdę w zwykłych sklepach nie ma wyboru biustonoszy, niby duża miseczka to tak wycięta tak, że się wszystko "wylewa". Ale jestem dobrej myśli ;) A propos tego pomysłu Twojego M. to mój P. zawsze mówi że jego ręce mogą być stanikiem ;)
 
Ostatnia edycja:
Pati ooo :-D a już myślałam że nikt tego nie zna (a taka tania potrawa) hihihi
mało osób ją w ogóle zna :-D mniaaam


Bakalia hihi też dobru pomysł ma Twój P. :-) życzę powodzenia w dobrze staników!! obyś znalazła dla siebie odpowiedni!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry