reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja juz tez po kolacji i mam teraz czas z wami posiedziec.....Mi piersi urosł♦y ale nie jakos szczegolnie duzo ale za nowymi stanikami musze sie powoli rozgladac....Za to przybyło mi 5,5 kilo z tym ze znajomi mowia ze nie zgrubłam w ciele tylko ze brzuch mam duzy jak na 5 mc
 
reklama
Witajcie! Ja dzisiaj tylko się przywitam, a jutro postaram się napisać więcej i nadrobić 2 tyg. Wczoraj wrócilismy znad morza, było bardzo przyjemnie, pogoda się udała, Mati miał radochę w piasku i poznalismy sympatyczne małżeństwo z Wawy z córeczką.
Jutro mam wizytę i usg, trzymajcie kciuki.
Dobrej nocki!
 
a ja się pochwalę :-D moja teściowa niedawno dzwoniła z Polski (jest na wakacjach) mówiła że kupiła śpiworek, kocyk, pajacyk i śpiochy Małemu :-) (oczywiście jak dotrze to do mnie to zrobię zdjęcia) i mówiła że jeszcze pokupuje :D jej jak faaaaajnie moje maleństwo ma pierwsze ubranka :D ja się bardzo ucieszyłam.. a mój M. zareagował: "czyżby to nie za wcześnie?" ja się pytam czemu? a on na to żeby nie zapeszyć ... (jakiś przesądny ten mój chłop się zrobił) wytłumaczyłam mu że kiedyś to trzeba pokupować, a on że tak miesiąc przed można kupić.. to mu wszystko jak na dłoni powiedziałam że miesiąc przed to praktycznie trzeba mieć torbę do porodu spakowaną bo to w każdej chwili można rodzić itp.. mam nadzieję że Skarbek w końcu pojął o co w tym wszystkim chodzi hihi :p
 
Jestem w 22 tygodniu ciąży i w dalszym ciągu nie wiem kogo noszę pod serduszkiem czy córkę czy syna. To będzie moja druga pociecha. Pierwszego mam synka to teraz mogła by być córcia chociaż płeć nie ważna oby było zdrowe to najważniejsze. Z Filipkiem wcinałam tylko zapiekanki z mięsem i warzywami, byłam piękna, wyglądałam kwitnąco o tutaj jem słodycze i wyglądam tak średnio chociaż znajomi mówią mi, że wyglądam po prostu normalnie. Mamy, jak myślicie po moim opisie czy regułą są przesądy, których jest pełno???? USG mam dopiero 19 września. Anna
 
Cukiereczek ja w przesądy nie wierzę... ja też jem słodkie, na początku ciąży straszne krosty mi wyskakiwały, pojawił mi sie cellulit którego nigdy nie miałam a pod serduszkiem noszę chłopczyka :) na przesądy moim zdaniem trzeba patrzeć z duuużym przymrożeniem oka :)
 
dokładnie też tak myślę :-) ja zajadałam kwaśne rzeczy, od słodyczy mnie odrzucało i ponoć nic się nie zmieniłam na twarzy...
Każdy mówił że będzie chłopiec, a tu proszę lekarz powiedział że dziewczynka, nie ma na to reguły tak myślę.
 
Hej laseczki:)
Ja dzis znow od 6.00 nie spie. Trzymam kciuki za mamusie co ida dzis na USG- niech maluszki pokarza co chowaja miedzy nozkami:-).
A i ja w przesady nie wierze! chociaz wcinam od poczatku kwasne a najlepsze dla mnie to chleb z kielbasa i ogorkiem kiszonym. Moj maz byl od poczatku przekonany, ze bedzie synus patrzac na to co jem ;)
Pozdrawiam cieplutko
 
Ja jem wszystko :)
Ostatnio doszedł mnie zapach konserwy i musiałam do sklepu polecieć. Coś nade mną czuwa bo w Tesco przecenione były konserwy Krakusa, co odebrałam jako aprobatę dla mojego pomysłu :)
Zaraz będę wcinać.
 
Dzień dobry mamuśki :)
Muszę Wam powiedzieć, że ta poduszka rogal to jest normalnie mistrzostwo świata!!!! W końcu się wysypiam, więc jeśli któraś z Was też nie umiała spać na boko to polecam z ręką na sercu :)

Miłego dnia dziewczyny i pozytywnych wizyt :)
 
reklama
Witam,
co do biustu... mam dobrze dobrane staniki i dzięki temu, mimo że biust podrósł, to zwyczajnie wypełnił cały stanik...
piersi to radość dla mojego męża, jak sie rozbieram to powinnam uciekać, bo inaczej już mi leci z łapami :-)

Dziewczyny dzisiaj autentycznie zazdroszczę wszystkim co przebywają na zwolnieniu.
U mnie w firmie pracuje 5 osób. Jedną wczoraj szef zwolnił, druga na miesięcznym urlopie, trzecia za chwile idzie na urlop i praktycznie w robocie zostaje ja i on. Spoko bym się ze wszystkim obrobiła, ale jak wczoraj zaczął przede mną roztaczać wizję pracy jaka nas czeka przy raporcie na okreslony temat ... Dodam, że jest na punkcie tego tematu zafiksowany. Gdybyśmy jeszcze mieli jakies dane... ale to będzie dorabianie filozofii...
ręce mi opadają

Dzień dobry mamuśki :)
Muszę Wam powiedzieć, że ta poduszka rogal to jest normalnie mistrzostwo świata!!!! W końcu się wysypiam, więc jeśli któraś z Was też nie umiała spać na boko to polecam z ręką na sercu :)

Miłego dnia dziewczyny i pozytywnych wizyt :)
Alka to super.. dzięki za polecenie... mocno się zastanawiam czy by jej nie kupić, no ale po Twojej rekomendacji chyba się zdecyduję
Narazie wciaż moge spać na brzuchu, ale myślę, że już nie długo:-)

Ja jem wszystko :)
Ostatnio doszedł mnie zapach konserwy i musiałam do sklepu polecieć. Coś nade mną czuwa bo w Tesco przecenione były konserwy Krakusa, co odebrałam jako aprobatę dla mojego pomysłu :)
Zaraz będę wcinać.

A mnie po ogórkach małosolnych, pierogach naszlo na marszcz czerwony... mogłabym go pić codziennie... Moj tata się cieszy, że może się wykazac. Pyta kiedy przyjadę i nastawia nowy gar, a ja wlewam w słoiki i do domu
 
Ostatnia edycja:
Do góry