reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam dziewczyny i dzidziusie.
Alka1106 mnie też jeszcze dzidzi nie kopie, chociaż jakieś tam wydaje mi się, że bąbelki czuję, ale ja czekam na takie prawdziwe kopniaki, aby byc na 100% pewna, że to dzidziuś. Mąż mnie pociesza, że dzidziuś grzeczny jest ( udał się w niego i jak się urodzi to będzie tylko jadł i spał) a teraz w brzuszku nie chce mamusi dokuczać. Mnie taka wizja grzecznego robaczka uspokaja. hehe
Co do zakupków ja nic jeszcze nie kupowałam. Mam zamiar dopiero coś kupować jak będę znała płeć. Chociaż tak mnie korci coś kupić aj aj ;)
 
Alka,
ma jeszcze kilka dni... mnie Małe zaczęło kopać pod koniec 18 tygodnia, tyle, że wtedy ni była pewna, ale dzisiaj w pracy już czuję, że to ono...
Ani się obejrzysz jak Twoj synek zapoda Ci kopniaczka na poziomie najlepszego Strzelca Lecha Poznań:-)
Megi hihi, aż przeczytałam to mężowi i teraz chodzi po domu i mówi, że mam w brzuszku Rudneva :)


Burdel mam w chacie jak cholera :) właśnie wyszli panowie od montażu szaf, chce któraś pomóc w sprzątaniu????? :-D
 
bakalia ja mam ten sam problem :/ a nawet jak już znajdę odpowiednią miseczkę to pod biustem jest za duże... :| mój M. się śmieje że zrobimy dla mnie staniki z reklamówek :p
 
fazerkam - ja to załatwiam tak, że "skracam" pasek pod biustem. wszywam go po prostu ręcznie razem z linią fiszbin przy miseczce. Trochę zabawy z tym jest, ale przynajmniej trzyma mi biust ;)

Ogólnie jestem po fazie ostrej frustracji, depresji i niepohamowanego płaczu. Ciążowe hormony w połączeniu z drobnymi problemami w domu i nakazem leżenia w łóżku to porządny ładunek wybuchowy. Na szczęście Skarb stanął na wysokości zadania, utulił mnie, poszeptał do ucha uspokajająco, po czym, wbrew zakazom lekarza, zabrał mnie na krótki spacer do sklepu i kupił słodycze i jogurt. Kryzys zażegnany...
 

ewelina
wiesz przypomnialo mi sie, ze mozesz sprobowac cos zjesc np cos slodkiego albo jablko albo wypic jakis sok i polozyc sie kladac reke na brzuszku w tym miejscu gdzie maluch czesto kopie. Mi zawsze do 5 minut sie odzywa wtedy, skrajnie po 10 minutach jak jest leniwe, dzialalo to na corke i obecnego lokatora

no dziś nic na Młodego nie działa, był batonik, nesquik, nawet cola i nic
 
Alka1106 u nas też ostatnio ciągle *******nik :D co się posprząta to kolejna rzecz do zrobienia i znowu tragedia, ja nadal czekam na kuchnie;D już częściowo jest, działa piekarnik i płyta, ale blat jeszcze nie docięty:/ moje mieszkanie robi się wyjątkowo powoli:D
 
reklama
A mi miska skoczyła z dużego B na duże D i chyba też jeszcze trochę podskoczy, bo mnie pieką czasami..ale mój Mężuś się i z takich cieszy. Cały czas twierdzi, że mu się podobam chociaż już walnie przytyłam na brzusiu, w boczkach i udach..ajjj
Swoją sprawą trochę ciężkie jest takie przybywanie na wadze, i trochę mnie to przeraża, ale widocznie tak musi być dla zdrowia dzidzi...;*
 
Do góry