reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Marciaa ciesz sie, że masz ochotę na rybę, bo rybki są zdrowe... Ja nigdy za rybami nie przepadałam a teraz to już wcale :(

Laski nasi przyjaciele zaprosili nas jutro na małą imprezkę z okazji ich 10 rocznicy ślubu.... i znów mam problem co kupić... Banalne ręczniki, pościele... czy macie lepszy pomysł??? Plissss pomocy


A co do cycoli, które rosną jak pisała Marciaa to mój M. jak mnie wczoraj zobaczył kiedy się rozebrałam do kąpieli to powiedział WOWWWWWWWWW ale masz teraz fajne cycki, a jakie fajne duże, ciemne brodawki (swoją drogą zmieniły mi nieco kolor) hehhe cieszył się jak dziecko, a wynikiem tego jest to, że znów jestem niewyspana dzisiaj :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
na ja też już dawno opuściłam łazienkowy posterunek tylko teraz mi się tak zdarzyło:D u mnie zaczął kopać (a właściwie kręcić się tak konkretnie, że to nie są już bąbelki) z tydzień półtora po pierwszych motylkach..

Vika dostała dzisiaj pierwszego kopniaczka:)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie :)
PolaNegri
Jesteśmy mniej więcej w tym samym okresie ciąży i ja jak narazie też cczuję tylko smyranie i bąbelki , ale mam nadzieję że już niedługo.. :)
 
hej
u mnie dzis deszczowo.
nic mi sie nie chce robic na obiad, wiec wymyslilam smazone ziemniaczki i jajko sadzone i do tego ogromna micha mizerii :) chlopaki beda szczesliwi bo to milosnicy jajek w wszelakiej postaci :)
a teraz co by nie pasc z glodu po obiadu ide gotowac kukurydze sobie, to akurat tylko ja ja w domu miluje :)
Ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidzia ma 200 gram i była na czworakach z pupą do góry, ale płci nie stwierdzono:-) Ważne żeby zdrowe!
super wiesci :) i tak zwana klasyka " wypiela sie pupa" :))) na nastepnej wizycie moze uda sie przekrecic malucha jak sam nie bedzie chcial pokazac co tam ma miedzy nozkami
brzucha pochodza od tego ze wszytsko rosnie i sie rozciaga, talko aukrat czemu ja musze tak mocno to odczowac i zwijac sie z boolu?? i lekarz dal mi namiary na polska polozna
kazda z nas ma inny prog bolu. oby juz te bole cie opuscily.
a polska polozna super. w niemlczech pod tym wzgledem to jest ekstra ze w prawie kazym miescie znajdzie sie ktos to mowi po polsku.
moj mały ludzik mnie puknał 3 razy z 3 cm od pepka :) hy hy hy :))))))
:))) to w nagrode za ten stres i nerwy!!!
Czy to bulgotanie i pulsowanie to już dzidzia, czy tylko jelita?
Dziewczynki-mamy, ile czasu u Was minęło od pierwszego smyrania do prawdziwych kopniaków i w którym tygodniu je poczułyście?
sama na poczatku nie bylam pewna, i szczerze ci powiem ze az ok2tyg mi zajelo upewnienie sie ze to dzidzia. aniby w drugiej ciazy wie sie od razu :)
 
Ostatnia edycja:
Magdalena, Vileyka, współczuję wymiotów, mi po I trymestrze wszystko minęło, ale od dziecka mam chorobę lokomocyjną i trochę się martwię jak za tydzień nad morze dojadę.

Pola, ja już ze 2 tygodnie czuję smyranie, a taki uczciwy kopniak to był dopiero jeden. Może tam jakaś spokojniejsza dzidzia od mojego Matiego siedzi:-) bo ten to już wyraźniej dawał o sobie znać. Ale wczoraj miałam wizytę, więc się nie denerwuję.

A czy któraś z Was zna już płeć? Staram się być na bieżąco, ale moze coś przegapiłam. Dobra, dzieć usnął, idę smażyć rybkę:-)
 
Witam, mam dziś mega lenia i nic nie robię, od rana siedzę przed kompem i ciągle coś zażeram, obecnie marchewkę :-) Dziś mi się wydaje że zaczęłam czuć dzidzię ale może to tylko moje wrażenie, bo jest inaczej niż z Mateuszkiem. Poczekam na poważniejsze kopniaki :-)
Alka mnie się wydaje, że to nie są banalne prezenty. Z reguły kupuje się coś praktycznego na takie okazje. Pomyśl, co Ty chciałabyś dostać i czy Oni to mają, jeśli nie to ruszaj na zakupy :tak:
Pozdrawiam
 
A czy któraś z Was zna już płeć? Staram się być na bieżąco, ale moze coś przegapiłam. Dobra, dzieć usnął, idę smażyć rybkę:-)
na liscie styczniowek jest juz 3 chlopcow i dzis doszly wiesci o kolejnym :)
dziewczynki sie ukrywaja ale to rzecz jasna bo stwierdzenie ze nic nie ma miedzy nozkami jest trudniejsze niz ewidentny widok siusiaka :)
 
Witam Dziewczyny :-)
Jestem tak jak Wy w ok. 17\18 tygodniu ciąży. Maluszek juz spory, bo ok. 15cm i rosnie jak na drozdzach, brzuszek tez- zamiescilam w dziale "brzuszki". Kopniaczkow jeszcze nie czuje, czasem jakies poburkiwanie, ale to chyba burczy mi w brzuchu albo jelita pracuja. Ale podobno przy pierwszej ciazy pozniej czuc ruchy Dzieciaczka. Ciekawa jestem jak to u Was bylo i jest?
Moglybyscie mi podpowiedziec zrobic taki suwaczek na dole stronki ? :-)
Pozdrawiam cieplutko, Marlena :-)

Alka-mysle, ze posciel lub reczniki, to zawsze dobry i sprawdzony prezent. Kazdemu sie przyda :-) Tego nigdy za wiele. Teraz sa takie ladne, modne wzory. Ja uwielbiam nowe poscielki - zawsze zmieniaja wyglad pokoju i inaczej sie spi ... :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wejdz na strone Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i stworz swoj suwaczek. skopiuj podany adres suwaczka i postepuj nastepujaco.
U góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"

i popatrz jak piszesz na forum to pod okienkiem twego posta w prawej strony sa obcje " cytuj" "edytuj" itp. jak nacisniesz edytuj to otworzy ci sie ponownie okno tej wiadomosci, mozesz wtedy cos poprawic dodac itp, nie musisz pisac kolejnego posta pod spodem,
 
reklama
Do góry