reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Marciaa ciesz sie, że masz ochotę na rybę, bo rybki są zdrowe... Ja nigdy za rybami nie przepadałam a teraz to już wcale :(

Laski nasi przyjaciele zaprosili nas jutro na małą imprezkę z okazji ich 10 rocznicy ślubu.... i znów mam problem co kupić... Banalne ręczniki, pościele... czy macie lepszy pomysł??? Plissss pomocy


A co do cycoli, które rosną jak pisała Marciaa to mój M. jak mnie wczoraj zobaczył kiedy się rozebrałam do kąpieli to powiedział WOWWWWWWWWW ale masz teraz fajne cycki, a jakie fajne duże, ciemne brodawki (swoją drogą zmieniły mi nieco kolor) hehhe cieszył się jak dziecko, a wynikiem tego jest to, że znów jestem niewyspana dzisiaj :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
na ja też już dawno opuściłam łazienkowy posterunek tylko teraz mi się tak zdarzyło:D u mnie zaczął kopać (a właściwie kręcić się tak konkretnie, że to nie są już bąbelki) z tydzień półtora po pierwszych motylkach..

Vika dostała dzisiaj pierwszego kopniaczka:)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie :)
PolaNegri
Jesteśmy mniej więcej w tym samym okresie ciąży i ja jak narazie też cczuję tylko smyranie i bąbelki , ale mam nadzieję że już niedługo.. :)
 
hej
u mnie dzis deszczowo.
nic mi sie nie chce robic na obiad, wiec wymyslilam smazone ziemniaczki i jajko sadzone i do tego ogromna micha mizerii :) chlopaki beda szczesliwi bo to milosnicy jajek w wszelakiej postaci :)
a teraz co by nie pasc z glodu po obiadu ide gotowac kukurydze sobie, to akurat tylko ja ja w domu miluje :)
Ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidzia ma 200 gram i była na czworakach z pupą do góry, ale płci nie stwierdzono:-) Ważne żeby zdrowe!
super wiesci :) i tak zwana klasyka " wypiela sie pupa" :))) na nastepnej wizycie moze uda sie przekrecic malucha jak sam nie bedzie chcial pokazac co tam ma miedzy nozkami
brzucha pochodza od tego ze wszytsko rosnie i sie rozciaga, talko aukrat czemu ja musze tak mocno to odczowac i zwijac sie z boolu?? i lekarz dal mi namiary na polska polozna
kazda z nas ma inny prog bolu. oby juz te bole cie opuscily.
a polska polozna super. w niemlczech pod tym wzgledem to jest ekstra ze w prawie kazym miescie znajdzie sie ktos to mowi po polsku.
moj mały ludzik mnie puknał 3 razy z 3 cm od pepka :) hy hy hy :))))))
:))) to w nagrode za ten stres i nerwy!!!
Czy to bulgotanie i pulsowanie to już dzidzia, czy tylko jelita?
Dziewczynki-mamy, ile czasu u Was minęło od pierwszego smyrania do prawdziwych kopniaków i w którym tygodniu je poczułyście?
sama na poczatku nie bylam pewna, i szczerze ci powiem ze az ok2tyg mi zajelo upewnienie sie ze to dzidzia. aniby w drugiej ciazy wie sie od razu :)
 
Ostatnia edycja:
Magdalena, Vileyka, współczuję wymiotów, mi po I trymestrze wszystko minęło, ale od dziecka mam chorobę lokomocyjną i trochę się martwię jak za tydzień nad morze dojadę.

Pola, ja już ze 2 tygodnie czuję smyranie, a taki uczciwy kopniak to był dopiero jeden. Może tam jakaś spokojniejsza dzidzia od mojego Matiego siedzi:-) bo ten to już wyraźniej dawał o sobie znać. Ale wczoraj miałam wizytę, więc się nie denerwuję.

A czy któraś z Was zna już płeć? Staram się być na bieżąco, ale moze coś przegapiłam. Dobra, dzieć usnął, idę smażyć rybkę:-)
 
Witam, mam dziś mega lenia i nic nie robię, od rana siedzę przed kompem i ciągle coś zażeram, obecnie marchewkę :-) Dziś mi się wydaje że zaczęłam czuć dzidzię ale może to tylko moje wrażenie, bo jest inaczej niż z Mateuszkiem. Poczekam na poważniejsze kopniaki :-)
Alka mnie się wydaje, że to nie są banalne prezenty. Z reguły kupuje się coś praktycznego na takie okazje. Pomyśl, co Ty chciałabyś dostać i czy Oni to mają, jeśli nie to ruszaj na zakupy :tak:
Pozdrawiam
 
A czy któraś z Was zna już płeć? Staram się być na bieżąco, ale moze coś przegapiłam. Dobra, dzieć usnął, idę smażyć rybkę:-)
na liscie styczniowek jest juz 3 chlopcow i dzis doszly wiesci o kolejnym :)
dziewczynki sie ukrywaja ale to rzecz jasna bo stwierdzenie ze nic nie ma miedzy nozkami jest trudniejsze niz ewidentny widok siusiaka :)
 
Witam Dziewczyny :-)
Jestem tak jak Wy w ok. 17\18 tygodniu ciąży. Maluszek juz spory, bo ok. 15cm i rosnie jak na drozdzach, brzuszek tez- zamiescilam w dziale "brzuszki". Kopniaczkow jeszcze nie czuje, czasem jakies poburkiwanie, ale to chyba burczy mi w brzuchu albo jelita pracuja. Ale podobno przy pierwszej ciazy pozniej czuc ruchy Dzieciaczka. Ciekawa jestem jak to u Was bylo i jest?
Moglybyscie mi podpowiedziec zrobic taki suwaczek na dole stronki ? :-)
Pozdrawiam cieplutko, Marlena :-)

Alka-mysle, ze posciel lub reczniki, to zawsze dobry i sprawdzony prezent. Kazdemu sie przyda :-) Tego nigdy za wiele. Teraz sa takie ladne, modne wzory. Ja uwielbiam nowe poscielki - zawsze zmieniaja wyglad pokoju i inaczej sie spi ... :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wejdz na strone Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i stworz swoj suwaczek. skopiuj podany adres suwaczka i postepuj nastepujaco.
U góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"

i popatrz jak piszesz na forum to pod okienkiem twego posta w prawej strony sa obcje " cytuj" "edytuj" itp. jak nacisniesz edytuj to otworzy ci sie ponownie okno tej wiadomosci, mozesz wtedy cos poprawic dodac itp, nie musisz pisac kolejnego posta pod spodem,
 
reklama
Do góry