reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

marietta ja pamietam Cie, bo nasze dzieciaczki sa w podobnym wieku

ja mialam na sam koniec porodu rozweselacza, nie wiem czy pomaga, bo raczej chyba to, ze byl w zasiegu reki wplynal na mnie pozytywnie
 
reklama
Wiem, ze o tym zy sa wskazania do c przy wadzie wzroku i korekcji wady wzroku decyduje okulista i ginekolog. Ale gdy dzwonilam do centrum okulistycznego, gdzie robilam zabieg, powiedziano mi, ze to dopiero pod koniec ciazy trzeba przyjsc i wtedy badaja oko i deyduja. Dlatego ciekawa jestem jak to bylo u Was :-)

Myszka2607-Czy ten okulista z Krakowa okreslil Ci juz we wczesnym etapie ciazy wskazanie do cc? Jesli mozna, to prosze o namiar do niego :-) Gdzie w Krakowie rodzilas i gdzie chcialabys rodzic? Ja wybieram sie do Ujastka.
 
Ostatnia edycja:
Co do poroadu to ja też się nastawiam na naturalny. I mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów i tak urodzę. Zaczęłam chodzić na ćwiczenia dla ciężarnych, wierzę, że choć trochę pomogą ;-)
 
Ja też bardzo się nastawiam na poród SN i bez znieczulenia. A jak będzie to się okaże w praktyce. Na dzień dzisiejszy, jeśli nie będzie żadnych powikłań i nic złego się nie będzie działo to chcę rodzić naturalnie:)
 
Megi Pegi, a więc jestem zdecydowana na szpital Praski. O nim jedynym słyszałam dobre rzeczy, porządni specjaliści, wyremontowany oddział, dziewczyny chwalą...Karowa, Inflancka, Bródno odpadły, bo od bliskich przyjaciółek słyszałam historie z ich porodów i jakoś bałabym się świadomie tam iść:) A ty gdzie się wybierasz rodzić?
 
slyszalyscie moze o porodach z gazem rozweselajacym ? teraz bede rodzic w innym szpitalu a tu wlasnie mozna prosic o takie co i podaja bez problemu ale czy to cos pomaga..
mi podawali podczas porodu bo sie nie zdecydowalam na znieczulenie. ale ja nie polecam, moze to troszke wmniejszylo bol porodowy ale na pewno bardzo mnie otepilo i czulam sie strasznie spowolniona. nie podobalo mi sie to. ja z natury nie lubie otepienia po wszelakich urzywkach i tego gazu tez nie lubie :)

Wiem, ze o tym zy sa wskazania do c przy wadzie wzroku i korekcji wady wzroku decyduje okulista i ginekolog. Ale gdy dzwonilam do centrum okulistycznego, gdzie robilam zabieg, powiedziano mi, ze to dopiero pod koniec ciazy trzeba przyjsc i wtedy badaja oko i deyduja.
ja bylam w zwiazku z wada wzroku u okulisty wlasnie tak ok 7-8 miesiaca ciazy. okulista stwierdzil brak przeciwskazan do sn a ja strasznie nie chcialam cc wiec bylam zadowolona z jego diagnozy.
teraz tez bede szla tak wlasnie ok 7 miesiaca. bo po porodzie jeszcze nawet nie bylam u okulisty.
 
reklama
bo to ma nieprzyjemny zapach.
a ja chialam mniej wdychac :) i caly czas zdejmowalam se maseczke, ale polozna mi tu nagadala ze jesli ma on mi skutkowac to powinnam caly czas wdychac, to przez jakies 30min chyba tej maseczki nie zdjelam.
ale pozniej tak jak mowie czulam sie taka otepiona, spowolniona i sie wnerwilam kilkomo ku... rzucilam i zdielam ta maseczke.
wole juz rodzic na zywca :) i byc w 100% soba niz sie otlumiac.
 
Do góry