reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ja też odczuwam jak mi się tam coś rusza w brzusiu :-) a kopniaczka takiego bardzo delikatnego odczuwam gdy słucham muzyki przeznaczonej dla kobiet w ciąży a w szczególności przy jednym utworze!

skóra też swędzi bo po prostu jest wysuszona! trzeba ją nawilżać!
na początku ciąży stosowałam oliwkę dla dzieci jonsona ale miałam bardzo wysuszoną skórę i kupiłam wazelinę jonsona dla dzieci i fakt faktem świecę się bardzo i chodzę z odkrytym brzusiem ale super nawilża i jest nie droga :-)

GośkaRW powodzenia życzę! a urlop odbijesz sobie innym razem!! :-)
 
reklama
dzien dobry mamuski

ch_aga, tiramisu-ja uzywam Fissan,mam zamiar tez przetestowac Gerbera. W poprzedniej ciazy stosowalam Fissan- rozstepy i tak wyszly i pewnie teraz dolacza nowe;-). A mowicie, ze Ziajka mamma jest niedobra? kurcze, mialam sobie ja zamowic z pl.
 
Witam mamusie :)

to jest moja 3 ciążą i w poprzednich nic nie używałam przeciw rozstepom i muszę się przyznać że na brzuchu nie mam żadnego, ale za to mam na piersiach no ale cóż z B nagle zrobiło mi się chyba E więc skóra troche puściła :) no i teraz też już odczuwam że skóra na piersiach bardziej mnie swędzi niż na brzuchu.. Zastanawiałam się też nad tą serią z rossmana bo słyszałam że jest dobra :)
 
a ja używam zwykłego kremu bambino.w poprzedniej ciąży też go stosowałam,a rezultat to zero rozstępów.nie wiem czy to sprawa kremu czy genetyki.
 
Ja od 20 lipca czuję takie dziwne łaskotanie od środka. czasem nawet to lasotanie pobolewa :) To moja pierwsza ciąża więc cięzko mi ocenić czy to już Bączuś mój kochany czy po prostu zmiany w bruchu, jakieś skurcze macicy czy co:p Oczywiscie wamwiam sobie, ze to Bączek, bo brzusio bardzo wolno rośnie i boję się ,żeby wzystko z dzidzią było ok. A do smarowania uzywam też emulsji do smarowania babydream z rossmana :) czy to pomoże, się okaże :p chyba jak ma cos wyjśc to i tak wyjdzie :p Buziaki dla was kochanieńkie i miłego weekendu :D
 
Witam porannie :) I ja muszę kupić jakieś smarowidło na brzuch. Rozstępów się nie boję, bo po poprzedniej ciąży zostały mi jak sznurki ogromniaste więc jak dojdzie kilka nowych, to nawet nie będzie różnicy :-D Ale dla komfortu muszę się czymś smarować. Możecie coś polecić? Bo wcześniej smarowałam Ziają ale nie polecam. Chociaż z tego co wiem, to rozstępy nie są od nas zależne.
Pozdrawiam

Ja byłam zadowolona z DAX, całą serię mają: na brzuch, piersi, opuchnięte stopy
 
reklama
mój dzidziuś kopie. a właściwie to skacze i fika koziołki. fajnie się wścieka jak usiąde z nogami podkurczonymi, dociśniętymi do brzucha, trochę mu ciasno chyba:D
 
Do góry