reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
hej
u mnie dzis piekna pogoda.
a ja sie nawtykalam kukurydzy, alez pycha :)
a ja dopiero wróciłam z ogrodu: skosiliśmy trawę i na koniec zrobiliśmy małe ognisko z kiełbaskami :-)
oj oj takiej kielbaski z ogniska to bym zjadla z musztarda i swierzym chlebel :-p:-p

my w nocy wyjezdzamy na urlop:)
udanego wyjazdu!!

Dziewczynki czy Was już swędzą brzuchy?
szybko rosnie i swedzi. moj czasem tylko swedzi, ale ja mialam zapas skory :)

mam pytanie do wszystkich styczniówek, czy któraś z Was czuje już ruchy dzieciątka?
ja czuje jak sie tam przekreca i napina w brzuch.

I ja muszę kupić jakieś smarowidło na brzuch. Możecie coś polecić? Bo wcześniej smarowałam Ziają ale nie polecam. Chociaż z tego co wiem, to rozstępy nie są od nas zależne.
ja nie mam pojecia jak to jest z tymi rozstepami. po okresie dojrzewania mam mnustwo cienkich kreseczek na udach i piersiach.
w ciazy smarowalam brzuch Mustella i nie mam ani jednej kreski. bylam bardzo zadowolona z tego kremu, teraz tez kupie bo chyba juz czas.
ale cycuchy smarowalam zadko a jak dostalam nowalu po porodzie i w ciagu 1 doby cycuchy zrobily sie o 2 rozmiary wieksze to nic nie pomoglo i rozstepy na cycuchach sa.
a z Mustella jest tez preparat do smarowania juz po porodzie, ktory pomaga sie skorze lepiej zjesc.
 
Ja mam mustelę, ale moim zdaniem brak rozstępów = nawilżanie skóry + dobre geny. Jak ktoś ma skłonność, to pewnie wszystkie balsamy świata nie pomogą. Moja mama po ciążach ma niestety brzuch i uda jak tygrysek :) Pewnie mnie też to czeka, ale nie poddaję się i wcieram w brzuszek oliwkę na zmianę z mustelą...

A co do ruchów, to u mnie to już na pewno to. Motylki, coś jak pulsowanie. Zwłaszcza jak za długo siedzę pochylona przy biurku lub jak położę się na boku. Codziennie to pulsowanie jest wyraźniejsze.

Lecę teraz dokupić parę rzeczy na wyjazd. Potem szybka kolacja u przyjaciół, a jutro rano: Majorka :) Na szczęście jutro wolne, poniedziałek - czwartek praca, a potem piątek, sobota i niedziela znów wolne :D
 
czesc :)

ja używam teg lotionu z rossmana i na razie mam spokoj... troche średnio się wchłania i zapach taki sobie (tzn tragedii nie ma ale mogłby byc ładniejszy) :D no ale na razie daje sobie rade... mam nadzieję, ze nie będę mieć rozstępów... moja mama nie ma....
no ale przyznam, ze katuję tym babydreamem codziennie bez wyjątku ;)
 
Hej. Chciałam się pochwalić swoim pomysłem prześwietnym jakim jest uszycie patchworkowej kołderki/narzuty dla małego brzdąca. Mam już wzór.

Dodam, że będzie to pierwsze dziecko i pierwsza kołderka. W ogóle pierwszy patchwork :)
Ambitnie podchodzę do pomysłu i..nie wiem od czego zacząć :)
 
Hej. Chciałam się pochwalić swoim pomysłem prześwietnym jakim jest uszycie patchworkowej kołderki/narzuty dla małego brzdąca. Mam już wzór.

Dodam, że będzie to pierwsze dziecko i pierwsza kołderka. W ogóle pierwszy patchwork :)
Ambitnie podchodzę do pomysłu i..nie wiem od czego zacząć :)

pomysł rewelacja

niestety nie pomogę bo do szycia mam dwie lewe ręce :(

ale życzę owocnej pracy bo prezent dla dzidzi pierwsza klasa :-)
 
reklama
Do góry