reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
ch_aga- mnie tez swedzi brzuch ale smaruje sie roznymi balsamami i jest lepiej. wogole to zaczelam juz uzywac tych balsamow przeciw rozstepom.
 
Asteria to milego wypoczynku!!! Bedziemy grzeczne ;) Kazimierz to moje ukochane miasto! Moja corka wlasnie wrocila z niego z obozu filmowego, tez zakochana w klimacie!!!!

A my wlasnie wrocilismy z wycieczki, bylismy 200km po szczeniaka springer spaniela!!!! Mlody jest cudny, sliczny, przeslodki i zachowuje sie w domujakby tu mieszkal od zawsze :)))
Jennny jak ja sie ciesze!!!! Kocham mojego meza, on mi robi cudne niespodzianki!!!!!

Dobranoc.....
 
Dzień dobry!

witam nowe mamusie! ale nas przybywa:-)

Ja już czuję delikatne łaskotanie, a od czasu do czasu jakiś kopniaczek się trafi:-) I brzuch też swędzi
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie :) I ja muszę kupić jakieś smarowidło na brzuch. Rozstępów się nie boję, bo po poprzedniej ciąży zostały mi jak sznurki ogromniaste więc jak dojdzie kilka nowych, to nawet nie będzie różnicy :-D Ale dla komfortu muszę się czymś smarować. Możecie coś polecić? Bo wcześniej smarowałam Ziają ale nie polecam. Chociaż z tego co wiem, to rozstępy nie są od nas zależne.
Pozdrawiam
 
Witam :)

życzę mocnych kopniaczków Wszystkim Przyszłym Mamom...

ja na razie też odczuwam delikatne łaskotanie i bąbelki w brzuchu, ale w okolicy 20-22 tygodnia ciąży każda znasz poczuje na pewno mocniejsze kopanko lokatora...

Ja używam balsamu lub olejku babydream dla kobiet w ciąży z Rossmana... Jest niedrogi i przynajmniej mnie pomaga na swędzenie brzucholka...
a Wy jakich kremów/balsamów używacie?
 
witajcie

u nas kiepska pogoda...poranek znowu kiepski bo atrakcje małe miałam ale luz.

Asteria udanego wypoczynku!

co do kremu to ja smarowalam od 12 tygodnia perfecta mama dwa razy dziennie. Nie mam rozstepu a brzuch miałam ogromny. Na koncu ok 30 tygodnia zaczełam uzywac ELANCYL zielony drogi jak pierun ale swietny. A brzuch mnie swędzial jakiś czas. Jednak wtedy zaczely mi wloski rosnac na brzuchu i moze dlatego :) a macie juz krechy?
 
reklama
Hej. Ja narazie używam jakiegoś olejku dla dzieci. Chyba z Tesco, nie pamiętam. I mam jeszcze resztę oliwki z NIVEA, której nie polubiłam jak kupiłam jako balsam nawilżający, ale teraz ją skończę na brzuch.
Mam też elancyl zielony - kupiony przed ciążą jakoś 3 tyg :) i się okazało, że się przyda. Drogi, potwierdzam - ale kupiłam w SuperPharm jak była przecena 2 w cenie 1 dałam chyba 79 zł, albo 99.

Ale Wam zazdroszczę wakacji i urlopów. Niestety mnie to nie czeka w tym roku. Otworzyliśmy zwój biznes i pracujemy 24 h/dobę ... coś za coś :)
 
Do góry