reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
hehe...zapraszam:D miejsca u nas pod dostatkiem:):) ja co do czarnego to mam obawy, że będzie łapało wszystkie paproszki:) a wózeczek będzie "ożywiony" torbą kolorową (bo trochę przesadzają z tą ceną x-landerowych toreb...)u mnie w sklepie są za 149 zł..a jakieś rewelacyjne nie są...;/ więc będę miała jakąś z allegro:) poza tym jakieś kocyki, ubranka kolorowe i damy radę:D:D:D a co do x-landera to powiem Ci, że jeszcze jedna rzecz mnie zaniepokoiła w x-landerze:) a mianowicie, że gondola wydawała mi się jakoś źle zamontowana na stelażu...taka jakby niedokręcona i miałam wrażenie, że się kiwa...ale może w sklepie był zużyty model...bo jak widziałam co ludzie robią z tymi wózkami w sklepie to olaboga:D:D facet zjeżdżał nim ze schodów (sklep jest dwupoziomowy:p)


Marciaa....3mam kciuki za dobre wyniki:):)

używa, któraś Matruelle Pharmatonu?? bo mi to poleciła farmaceutka....ale cholernie drogie to :D prawie 50 zł za 30 tabletek:p

używałam ale duże tabletki żelowe trudne do połknięcia i u mnie powodowały po 2 tygodniach zażywania bóle brzucha, mdłości, wymioty...

pani mgr w aptece mówi że nie wszysckie cieżarówki dobrze je tolerują

poleciła femibion natal 2 też z kwasem DHA

ale drogi :(

wię zażywam femibion natal classic dawny feminatal n jak w ostatniej ciązy i jest oki
 
Tiramisu;) dzięki za info:) ja pewnie zużyję je, a później się przestawię na jakieś inne;) może u mnie nie będzie tak źle;)

Vileyka:) z tym słońcem to też racja;) ale w lipcu/sierpniu przesadzimy go do spacerówki-parasolki:) poza tym w największym słońcu wychodzić to i tak nie będę, bo ja sama upały źle znoszę:p no, a poza tym może będzie takie lato jak w tym roku:p więc pożyjemy zobaczymy:p
 
Ja już 3 miesiąc biorę Pharmaton Matruelle i jestem bardzo zadowolona. Fakt minusem jest jego cena ale na dzidzi nie będę oszczędzać. Tableteczka jest faktycznie duża ale za to pachnie czekoladą i ma w sobie chyba wszystkie niezbędne dla kobiet w ciąży witaminki i mikroelementy. Dzięki nim nie musze już zażywac dodatkowych tabletek a wierzcie mi wyniki badań krwi mam książkowe dlatego nie zamienię go na nic innego. Acha na początku trochę eksperymentowałam z godzinami zażywania i faktycznie bywało mi niedobrze. Mój lekarz powiedział abym brała je na noc podczas kolacyjki i tak tez robię po dzis dzień :-)



hehe...zapraszam:D miejsca u nas pod dostatkiem:):) ja co do czarnego to mam obawy, że będzie łapało wszystkie paproszki:) a wózeczek będzie "ożywiony" torbą kolorową (bo trochę przesadzają z tą ceną x-landerowych toreb...)u mnie w sklepie są za 149 zł..a jakieś rewelacyjne nie są...;/ więc będę miała jakąś z allegro:) poza tym jakieś kocyki, ubranka kolorowe i damy radę:D:D:D a co do x-landera to powiem Ci, że jeszcze jedna rzecz mnie zaniepokoiła w x-landerze:) a mianowicie, że gondola wydawała mi się jakoś źle zamontowana na stelażu...taka jakby niedokręcona i miałam wrażenie, że się kiwa...ale może w sklepie był zużyty model...bo jak widziałam co ludzie robią z tymi wózkami w sklepie to olaboga:D:D facet zjeżdżał nim ze schodów (sklep jest dwupoziomowy:p)


Marciaa....3mam kciuki za dobre wyniki:):)

używa, któraś Matruelle Pharmatonu?? bo mi to poleciła farmaceutka....ale cholernie drogie to :D prawie 50 zł za 30 tabletek:p
 
czesc :)
jestem nowa na forum i po cichutku się do Was zakradam :) mam nadzieję, że mogę... chociaz pewnie wszytskiego nie dam rady nadrobic :)

ptp 16.01.2012 :) płci jeszcze nie znamy :) najważniejsze, żeby bobasek był zdrowy :)
 
Anastazja ja rozumiem co mowisz, ja bylam grzeczna dziewczynka, i dla mnie szokiem jest to co dziewczyny teraz soba reprezentuja, jak sie prowadzaja i to wyzwolenie jest straszne, i oczywiscie nie tlumaczy tego chec zaimponowania, chodzi mi o to, ze nie zawsze wywodza sie one z patologi i czasem warto pomoc, wysluchac zanim sie oskarzy.....
co do dziewczyny, ktora bedzie rodzic dziecko z gwaltu to brak mi slow i mozna miec tylko nadzieje, ze instynkt macierzynski pozwoli jej jakos sie pozbierac.......
 
reklama
Do góry