reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Martha_83 dokładnie przesada!! nie dość że człowiekowi zabierają z wypłaty na ubezpieczenie to jeszcze taka korupcja że za wszystko płacisz... :-| nie powinno tak być!! wizyty płacisz, poród płacisz opieka w postaci pielęgniarki płacisz! cieszcie się kobietki że w Polsce rodzicie :)

Marciaa trzymam kciuki!!
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Na wstępie witam nowe mamusie :)

Nie miałam netu przez chwilę, bo mój ukochany, wspaniały operator i dostawca (niestety jedyny w tym miejscu) TP SA zawiódł po raz kolejny. Kolejne niestety, że jesteśmy na nich skazani, jeśli chcemy mieć dostęp do świata wirtualnego. Eh.

Alka, wiem, że siedzisz na Allegro i oglądasz wózki - masz jakieś typy? Czym się będziecie kierować jak będziecie wybierać wózek? Mam pare typów, ale jak czytam opinie to zmieniam zdanie.

I mam ciekawostkę :) Wiecie, że jakby się postarać to możemy mieć dwójke dzieciaków w roku 2012? hehe. Kiedyś oglądałam Szymon Majewski Show i był Jerzy Dudek i mówił, że ma 2 córki z tego samego roku, nei będące bliźniakami a będące z jednej matki ;) Jedna ze stycznia, druga z grudnia.
Jakby się spiął... Fajnie hehe. Wręcz ciekawie :)
 
Hej Dziewczyny,

Na wstępie witam nowe mamusie :)

Nie miałam netu przez chwilę, bo mój ukochany, wspaniały operator i dostawca (niestety jedyny w tym miejscu) TP SA zawiódł po raz kolejny. Kolejne niestety, że jesteśmy na nich skazani, jeśli chcemy mieć dostęp do świata wirtualnego. Eh.

Alka, wiem, że siedzisz na Allegro i oglądasz wózki - masz jakieś typy? Czym się będziecie kierować jak będziecie wybierać wózek? Mam pare typów, ale jak czytam opinie to zmieniam zdanie.

I mam ciekawostkę :) Wiecie, że jakby się postarać to możemy mieć dwójke dzieciaków w roku 2012? hehe. Kiedyś oglądałam Szymon Majewski Show i był Jerzy Dudek i mówił, że ma 2 córki z tego samego roku, nei będące bliźniakami a będące z jednej matki ;) Jedna ze stycznia, druga z grudnia.
Jakby się spiął... Fajnie hehe. Wręcz ciekawie :)

Moja sąsiadka ma Zuzię z 5 stycznia i Karolinkę z 25 grudnia 2008 roku :-)

ona chciała dziecko jedne po drugim i się udało :-)

a u nas znowu leje... masakra... co za lato...

a mnie wzięło dzisiaj na pasztetówę i właśnie z nią bułkę wcinam ...

a na deser mam lody czekoladowe :-)

a jeśli chodzi o wózek to myślę że idealnego i tak nie znajdziecie trzeba szukać żeby był jak najbardziej funkcjonalny dla Was biorąc pod uwagę Waszą dzidzię i Wasze potrzeby, warunki mieszkaniowe itp...
 
Ostatnia edycja:
Alka, wiem, że siedzisz na Allegro i oglądasz wózki - masz jakieś typy? Czym się będziecie kierować jak będziecie wybierać wózek? Mam pare typów, ale jak czytam opinie to zmieniam zdanie.
Gośka póki co tylko oglądam sobie.... muszę pójśc do sklepu dotknąć, zobaczyć jak się składa, ogólnie obejrzeć.... mój wymóg to duże pompowane kółka - 4 bo 3 mi się nie podobają, głęboka spacerówka, bo sporo jest takich płytkich, a nasze dzieci na lato będzie już można sadzać w spacerówkach, ale nie wyobrażam sobie w tej płytkiej no i łatwość wsadzenia do auta :):)
kilka linków:
MAKED wózek Q12 -GŁĘBOKI+ spacerówka+ FOTELIK (1720615819) - Aukcje internetowe Allegro
wózek ARTE ALU 3W1 aluminiowy super lekki 4XGRATIS (1721388614) - Aukcje internetowe Allegro
*A*WÓZEK X-LANDER X-A+FOTEL MAXI COSI CITI+GRATIS (1724051966) - Aukcje internetowe Allegro ten mi się podoba
Implast Bolder ECOLINE SD wózek+6XGratis Rzeszów (1729855230) - Aukcje internetowe Allegro i ten też
*Leo*WÓZEK SYMBIO GRACO+GO+ŚPIW+PARASOL Najtaniej (1696677140) - Aukcje internetowe Allegro

Marciaa
trzymam kciuki i daj znać później!!!
 
I mam ciekawostkę :) Wiecie, że jakby się postarać to możemy mieć dwójke dzieciaków w roku 2012? hehe. Kiedyś oglądałam Szymon Majewski Show i był Jerzy Dudek i mówił, że ma 2 córki z tego samego roku, nei będące bliźniakami a będące z jednej matki ;) Jedna ze stycznia, druga z grudnia.
Jakby się spiął... Fajnie hehe. Wręcz ciekawie :)

Mój mąż po tym jak zobaczył ten odcinek stwierdził że i my tak zrobimy :) ale ja jakoś do tego pomysłu nie jestem przekonana... kobieta i jej organizm nie zdarzy się zregenerować po jednej ciąży a tu już druga.. nie wiem czy to tak do końca jest bezpieczne i zdrowe...
 
Alka posikalam sie ze smiechu, ale co chcesz, przynajmniej Ci wytlumaczyli za co placisz ;)
Marcia trzymaj sie, nie denrwuj sie, bedzie dobrze!!!!
Liv masz racje, ze nie zawsze jest to patologia i czesto taka nauczka po "zabawie" pozwala dziewczynie odkryc w sobie wartosciowa osobe....
Asteria nie jedna ma pewnie swoje za uszami i wiekszosc wychodzi na ludzi, i zgadzam sie, ze duzo zalezy od wychowania i wartosci rodzinnych....
Nie wolno tak kategorycznie potepiac i rzucac kamieniami, znam niestety dziewczynki z zabawy w sloneczko i nie zawsze to ich wola, czasem chec bycia fajna, czasem ciekawosc, nie popieram, ale wiem, ze nie wszyscy sa odrazu zli i zepsuci.....
 
Marciaa czekamy na wieści z wizyty :tak:
Mi się dziś nie chciało drugiego dania robić więc poszliśmy do kugla. Nie przepadam za nim więc opędzlowałam hamburgera zajadając frytkami Mateuszka :-)
Pozdrawiam
 
Alka;) ja mam termin chyba na 2 lutego:p tzn wcześniej był na 5 lutego:) ale okazało się, że dzidzia jest starsza o 3 dni, więc sama w głowie sobie odjęłam:p ja według OM mam termin na 15 stycznia:D:D zawsze okresy miałam regularne, ale ten gdzie zaszłam w ciążę jakiś dziwny był:p pytałaś się skąd jestem?? no więc urodzona ze mnie gdańszczanka:p ale w grudniu będę "nową sopocianką":p
a co do wózeczków to mogę Ci "odradzić" boldera;) bo mi też się podobał (mają super kolorystykę), ale czytałam dużo opinii, że jak sama gondola super to spacerówka do dupy, bo ponoć była bardzo krótka...w sensie to podparcie pod plecki:) ale to tylko opinie z internetu:) no, ale mimo wszystko takich sporo znalazłam:) mi najbardziej się podoba x-lander:) i sama będę miała taki wózeczek:) najprawdopodobniej czarny:p

Gośka....hehe...ja tam będę chciała odpoczynek po 1 dzieciaku:p zresztą mój TŻ póki co nie chce:p ja chcę dwójkę odchować z różnicą 4 lat i mieć później drugą młodość:D:D

Pati:) ja tam w nikogo kamieniami nie rzucam:) ale dla mnie to niepojęte:) ja byłam w miarę spokojnym i posłusznym dzieckiem, ale nie aniołkiem, też swoje miałam za uszami jak każdy:) a co do tego, że dziewczynki chcą "być fajne" to cóż...moim zdaniem ich to zbytnio nie usprawiedliwia:) bo idąc tym tropem możemy powiedzieć, że chłopak, który zgwałcił jakąś dziewczynę na imprezie też się chciał "wpasować" w towarzystwo......i co??:) tłumaczy go to, że chciał był "fajny" i popisać się przed kolegami?? a powiem Ci, że osobiście znam dziewczynę, która właśnie z gwałtu ma dziecko.. będzie rodziła jakoś w tym miesiącu...nie będę pisać nawet o zrąbanej psychice tej biednej 17 letniej dziewczynki...
ja nie całowałam się z moim koleżankami z klasy i może nie byłam fajna wśród tej ekipy z klasy, ale przynajmniej dumnie patrzyłam w lustro każdego poranka:p
 
Ostatnia edycja:
Anastazzja ja póki co tylko na obrazkach więc zdecyduję się pewnei na wózeczek dopiero jak sobie pomacam :) hihi
czarne też mi się bardzo podobają, tylko się martwię, że takie bladziutkie dzieciątko latem będzie smutno wyglądało w takim czarnym wózku ....

Kocham Trójmiasto - chyba będę Cię odwiedzać :)
 
reklama
hehe...zapraszam:D miejsca u nas pod dostatkiem:):) ja co do czarnego to mam obawy, że będzie łapało wszystkie paproszki:) a wózeczek będzie "ożywiony" torbą kolorową (bo trochę przesadzają z tą ceną x-landerowych toreb...)u mnie w sklepie są za 149 zł..a jakieś rewelacyjne nie są...;/ więc będę miała jakąś z allegro:) poza tym jakieś kocyki, ubranka kolorowe i damy radę:D:D:D a co do x-landera to powiem Ci, że jeszcze jedna rzecz mnie zaniepokoiła w x-landerze:) a mianowicie, że gondola wydawała mi się jakoś źle zamontowana na stelażu...taka jakby niedokręcona i miałam wrażenie, że się kiwa...ale może w sklepie był zużyty model...bo jak widziałam co ludzie robią z tymi wózkami w sklepie to olaboga:D:D facet zjeżdżał nim ze schodów (sklep jest dwupoziomowy:p)


Marciaa....3mam kciuki za dobre wyniki:):)

używa, któraś Matruelle Pharmatonu?? bo mi to poleciła farmaceutka....ale cholernie drogie to :D prawie 50 zł za 30 tabletek:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry