reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Alka, no rozwaliło mnie to:-D

Nawet w Nowym Sączu, skąd pochodzę w szpitalu są porody rodzinne bezpłatne, choć np. znieczulenia nie można dostać, ani odpłatnie ani bezpłatnie
 
ja muszę się mojego nowego lekarza podpytać:p w końcu tam pracuje, więc powinien wiedzieć co i jak:D

Alka;) a Ty na kiedy masz datę porodu wyznaczoną, bo widzę, że mamy zbliżony wiek dzidziusia:) 31 styczeń?
 
Ostatnia edycja:
hej u nas wszystko ok.
chlopaki moje spia wiec siedze na bb z kawcia Inka :) bo tej normalnej przeciez nie toleruje :)
Ja bym sie bała maluchowi wsadzać patyczki do uszu. Luśka ma ponad rok i dalej się boje;-p
Uszy czyścimy w trakcie kompieli:-)
fajnie ze sie odezwalas
a ja od urodzenia Marcelka czyszcze mu uszki normalnym patyczkiem, Te specjalne dla dzieci sa gorsze, Mi to nawet w szpitalu kazali takim patyczkiem czyscic normalny, i wycieram po porstu ta malzowine uszna , a nie wkladam patyczka do srodka, bo co ma wyplynac na wieszch to wyplynie :)

kolejna akcja krawienie. Mam dość. Serdecznie dość.
jak u ciebie ???

cześć laski :) panika mi już minęła i spokojnie wierzę, że urodzę zdrową dziewusię
ciesze sie ze wrocilas. idziesz w zaparte ze corka :)
 
Asteria..aqua aerobic...kurczę..muszę poszukać u siebie w mieści:p a Ty chodzisz na taki specjalny dla ciężarówek???:)

Nie powiedzialam prowadzoncemu jak tylko dowiedzialam sie o ciazy że jestem ciężarówka i on mi mowi ktore cwiczenia nie sa dla mnie;)
a co do sloneczka to mam swoje za uszami - uwazam ze wyroslam na ludzi...ale jednak wszystko wynika od rodzicow jak "wyszkolili" dziecko zeby jak już sie bawili to z głową.
Również jestem za tym by facet mial odpowiedzialność za swoje czyny.


Marcia nie martw sie bedzie dobrze moze znow naczynka...

Emmm: milo ze wrocilas;)

Alka: super szpital:D chyba nadrozszy fartuszek :D
 
150zl to i tak nie tragedia!!
co powiecie na to że tu gdzie mieszkam chociaż mam ubezpieczenie to za poród zapłacę jakieś 1000e :-) bo jak nie to będę rodzić w warunkach kompletnie nie do tego przeznaczonych i potraktują mnie bardzo nie przyjaźnie.. tutaj chociaż jesteś ubezpieczona to i tak musisz płacić żeby normalnie jak człowiek urodzić :)
 
To jest przesada, żeby płacić za ubezpieczenie, ale żeby potraktowali cię jak człowieka i podeszli do tego ze zrozumieniem ... trzeba płacić ... echhhhhh Szkoda słów.
 
Ja chyba zaczynam trochę wariować. tego już nie można nazwać humorami to co ja robię, patologia jakaś. przez moje mieszkanie nie da się przejść jak się nie ma mapy jest taki *******nik. o 9 rano miał przyjechać facet z kawałkiem blatu do kuchni, którego ostatnio nie przywieźli i jak do mnie zadzwonił o 12, że już jedzie to się na niego wydarłam, zwyzywałam i się rozłączyłam. zaraz potem wysłałam mężowi jego numer żeby zadzwonił do niego i powiedział, że ma przyjechać. dojechał na 13 z minutami.. aż mi było głupio zejść na dół do niego, ale chyba zobaczył mój brzuch (całkiem spory swoją drogą) bo nie dość że był milutki to jeszcze ciągle przepraszał i chciał mi ten blat wnieść na góre (a to nie jest jego obowiązek).
 
reklama
dodzwonilam sie do lekarza dopiero teraz.... " no faktycznie trzeba to sprawdzic" wiec na 20 mam byc 2 gabinecie. Kurde jakby nie mogl mnie pierwszej wziac bo od 16 przyjmuje.
Ja zawsze musze czekać :p

Alka na Lutyckiej nie chca za porod i za fatałaszki też. Do mnie wchodziła siostra, mama, łukasz i jego siostra :) luz blues :)

Vileyka no faktyznie masz humorki. Ja tak znośnie...nawet powiedziałabym, że się wyciszyłam :-D
 
Do góry