reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Nie no mój też pracuje od 10 do 21 i to w sumie troche umysłowo trochę fizycznie więc nie mam sumienia go ganiać. Ale czuje ze traktuje mnie jak leniucha. A to nie lenistwo tylko niemoc ciążowa. Jest cos takiego nie?! Ale woda do łóżka jest git.
 
reklama
witam Was serdecznie..

ja rowniez mam termin na styczen ( oby ;) - bo na 29tego :)
zaczynam sie wdrazac w forum.. nie mialam pojecia ze tyle jest forów dla kobitek w ciazy i mam :)
 
A to nie lenistwo tylko niemoc ciążowa. Jest cos takiego nie?!
oceanica hahaha wisialo mi to na koncu jezyka :p dobrze to ujelac NIEMOC CIAZOWA nastepnym razem tak walsnie powiem mojemu T :p
 
No nadrobilam:) ale pospiesznie bo dzis padam na pyszczek:( migrena... wlasnie sie przebudzilam i stwierdzilam ze zobacze co u was:)

Witam nowe Mamusie:)

Ja tez nie moge narzekac na chlopa... bo stara sie powoli... wchodzi powoli w rytm ze nie moge wszystkiego... chodz jak tylko dowiedzielismy sie o ciazy to odrazu mialam zabronione dzwaganie mlodego chodzenia na zakupy duze sama itp. a teraz jak sie przeprowadzilismy on lata z kazda rzecza do sklepu/auta itp zebym nie lazila po schoadach tyle...

A co do kopniaczkow to u mnie od czasu do czasu cos tam sie dzieje... maly chyba jeszcze zamaly i musi sie odpowiednio ulozyc zebym ja cos czuła.
 
dzień dobry :)

ciężka noc za mną, nie mogłam spać i jeszcze ta pobudka z samego rana... będzie trzeba sobie zafundować drzemkę w ciągu dnia :-)

słoneczka i ruchliwych fasoleczek życzę:)
 
reklama
Do góry