reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Jak dla mnie nie ma nic gorszego niż taka upierdliwa pomoc rodziców i teściów. Ja z Viką (w tym roku 3 lata) siedziałam sama od początku i jakoś dałam radę.
Panciona zgadzam się z Tobą w byciu młodą mamą:) ja mam 22 lata i już na drugie czekam. (ale na dwójce się skończy:p)
 
reklama
czesc dziewczynki

wrocilam juz :-D po 9 dniach nieobecnosci tyle napisalyscie:szok:

witam sie z przyszlymi mamuskami, z ktorymi sie jeszcze nie witalam

i jest mi tez smutno, ze mamuska stracila malenstwo:no2:

nadrobie na dniach, jestem zmeczona

pozdrawiam Was wszystkie!
 
Dzięki, Dziewczynki, za komentarze... Z takiego założenia wyjdziemy, że poradzimy sobie sami. A jak coś nie będzie działać, to zadzwonię do mojej mamy. Po pierwsze: ma bliżej, a po drugie: mama to mama :)

A tak w ogóle, to czy Wy wszystkie macie po 20 lat? :szok:

Ja mam 30 i myślałam, że to wcale nie późno... Może jest jakieś specjalne forum dla seniorek w ciąży? :-D
 
PolaNegri ja mam 29 ;)

Tez wychodzimy z założenia, że sobie sami poradzimy ;) Mamy 2 pokoje i nie widze w nich ani teściówki, która jest byłą przedszkolanką ani mamusi, która jest nauczycielką. Obawiam się, że obydwie by wiedzialy wszystko najlepiej a dojscie do glosu graniczyłoby z cudem badź byloby obrazą majestatu - my laicy od dzieci a tak nosy zadzieramy. Nasza dzidzia nasze błędy. Choćby i na czworakach i z zapałkami pod powiekami ale sami ;)
 
Witam Mamusie :-D
Ja też w tym roku będę obchodzić 22. urodziny :-)
Co prawda nie wiem czy już mogę się na "styczniówkach" udzielać:-D ale uznalam, że tak :-) Ciąża jeszcze nie potwierdzona przez lekarza, wizyte mam dopiero 31 maja, test wyszedł pozytywnie, objawy są :-D a wstępna date porodu sama wyliczyłam na 19 stycznia. Wczoraj Was troche podczytałam :-D ale dziś ide nadrobić :-)
 
Dziewczyny,
Ja mam 31, a córkę urodziłam mając 23, ja widzę przepaść tych kilku lat, ale absolutnie niczego nie żałuję, może tylko tego, że nie udało się mieć więcej dzieci w młodszym wieku, ale to dłuuga historia. jeśli chodzi o pomoc rodziny, to przy Juliani moja mama pomagała i była pomocna, bo ja wyłam z przerażenia kiedy kąpałam ją pierwszy raz :). A teraz jest juz inaczej, nie boję się nieznanego..., teściów nie mam, a moja mama nie wytrzyma w Warszawie dłużej niż dwa dni, cóż mąż będzie się musiał wykazać, tyle że mamy własną firmę, więc nie musi pędzić do roboty na 7 rano :).
Jestem dobrej myśli.
Ania.
 
Moje Drogie,
życzę udanego, spokojnego weekendu.
Odezwę się w poniedziałek, jadę do rodziców, pozwolić się porozpieszczać.
Ania.
 
Witam, ja mam 28 lat i to nasze pierwsze dziecko. Trochę żałuję że nie wcześniej, ale wszystko miałam zaplanowane. Najpierw szkoła, studia, praca i lata zleciały. Ale teraz trzeba pomyśleć o rodzinie i to dla mnie priorytet. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry