reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Bopi po pierwsze gratuluje a po drugie jak bosko z ta kawa... tego to mi brakuje na maxa ;)))) chyba najbardziej ;))) takiej pysznej z mleczkiem

Myślicie dziewczyny ze juz czas na krem na rozstepy? Jaki polecacie?
 
reklama
oceanica Ja bym się wstrzymała z tymi kremami:-)
Powiem, że z Laurą nie używałam nic, i nie mam żadnych.... Wiem, mało przybrałam... ale... koleżanka moja, 4 lata temu rodzila pierwszą córe, zaczeła stosować coś na rozstępy a i tak ma...;/ Inna kumpela z pierwszym dzieckiem przytyła prawie 30kg nie stosowała nic, nie miała.... Z drugim smarowała brzuch i ma.... Więc śmiem stwierdzić tezę:-D, że kremy, maście itp na rozstępy na nic się nie zdają, wręcz pomagają rozstępom...I w dużej mmierze pewnie zależy to też od naszej skóry... To takie moje zdanie ale zrobisz co uważasz za słuszne:-)
 
No to pewnie się dorobię i tak i tak ;) bo przy wszystkich skokach masy góra dół robiły mi się na udźcach ;) trudno jeśli tak ma być ;)


A kiedy mówicie szefom? Naprawde wolno nam zrywac sie z pracy wczesniej jesli mamy badania? Boje sie troche swojej szefowej a wy jak macie?
 
co do kremów ja jeszcze nie stosuje, nawet na niektórych tych specjalnie dla kobiet w ciązy jest napisane, żeby nie stosować przed 4 miesiącem ciąży
co do ciąży ja powiedziałam kierownikowi, z uwagi na to, ze jestem na L4 to moja wystarana ciąża po in vitro(a ciąża taka traktowana jest jako ciąża" specjalnej troski"czyli zwiększonego ryzyka), biorę masę leków i boję się pracować. ale w zgodnie z prawem pracy, pracodawca ma obowiązek zezwolić na badania, w godzinach pracy i nie może z tego tytułu potracić wynagrodzenia
 
hej

marys raczki i nozie? ale fajnie:tak:

ja mam prawie 29 lat, pierwsze dziecko urodzilam we wrzesniu ubieglego roku i prawde mowiac nie zaluje, ze tak pozno. W sumie nawet o pierwsze staralabym sie pozniej gdyby nie to, ze meza mam z lekka starszego.

nie stosowalam kremow na rozstepy, ale lekarka powiedziala mi, ze niewiele by mi to pomoglo, bo brzuch mi nagle wystrzelil i bylo to pewne, ze sie pojawia. Teraz sa juz blade, ale ja tam w sumie nie przywiazuje wagi do tego.

milej niedzieli
 
livastrid i bardzo dobrze:-) w końcu naszym chłopom podobamy się takie jakie jesteśmy :-D i oni na to nie zwracają uwagi :-D.
Przynajmniej mój mi tak mówi:szok:?
 
Mój tez nie narzeka (niechby spróbowal!) ale poniewaz kuper mam przysadzisty i udźce upiekszone rozstepami minimalnie liczylam ze uda mi sie przed tym uchowac brzuszek ;) Nie to nie jakos to strawie ;)
 
Ja stosowałam krem, a i tak wylazły mi ogromne rozstępy na brzuchu - normalnie zebra :-/ Na początku brzuszek bardzo wolno rósł, ale pod koniec jak powiększał się z dnia na dzień to żadne kremy nie pomogły. Gdzieś kiedyś czytałam, że każdy ma uwarunkowane genetycznie skłonności do rozstępów, lub ich brak. I jak ktoś ma skłonność to ciężko temu zapobiec kremami.
 
reklama
Dziewczyny! gratuluję fasolek (a bliźniaczych to podwójnie) i życzę spokojnych miesięcy ciąży!!:)

i teraz ładnie poproszę o trzymanie za mnie mocno kciuków o to, żebym mogła do Was dołączyć!:) jutro idę do lekarki, bo @ nie ma już 15 dni...test zrobiony (bodajże w czwartek), ale pokazał 1 kreseczkę (chociaż prawda jest też taka, że był jakiejś gównianej firmy)...nigdy takich długich opóźnień nie miałam..objawy jakieś są;) ale wiadomo:) nie ma się co nimi sugerować i ślepo w nie wierzyć!:) kurcze...dziewczyny...pomimo młodego wieku (ja 23 lata, TŻ 22 lat) i tego, że nie byłaby to planowana fasolka to chyba umarłabym ze szczęścia:) więc 3mać za mnie mocno łapki!:)
 
Do góry