reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

hej dziewczyny dopiero dojrzalam ze juz jest styczen 2012 boze ale tan czas leci jestem styczniowka 2011 troszke wam zazdroszcze z lezka w oku wspominam te pierwsze testy i usg potem rosnacy brzuszek i pierwsze ruchy zycze wam zeby to byly wyjatkowe pod kazdym wzgledem miesiace do stycznia :-)

ps tak na marginesie skorzystam z okazji i napisze ze jakby ktoras chciala to mam na sprzedaz sukienke dzinsowa ogrodniczke na sprzedaz z regulacja na rosnacy brzuszek wiec jakby ktoras byla chetna to prosze o pw
 
reklama
Dziewczyny jakby któras była zainteresowana ubraniami ciążowymi w tym kurtką na jesień i zimę to dajcie znać. Mam tego sporo :)
 
mamuska bardzo mi przykro..... do konca wierzylam..... bylysmy tu od poczatku razem.... ale nic, widocznie tak mialo byc... a teraz juz samo pozytywne myslenie, trzymaj sie cieplo, wykuruj sie, postaw sie na nogi, zrob wszystkie badania i celuj na styczen 2013 :)
Tule mocno :*
 
mamuśka musisz być silna, nie poddawaj się, ja ostatnie dni uspokoić się nie mogę i prawie cały czas płaczę ale to ze strachu o to maleństwo które mam nadzieję grzeje się tam cieplutko, w poniedziałek będę wiedziała a do tego czasu niepokój i mnóstwo złych myśli...
 
Dzieczynki przepraszam ale chyba się na jakiś czas pożegnam z Wami. Nie zrozumcie mnie źle - z moja fasolką wszystko dobrze, ale za bardzo martwię się tym co niektóre z Was spotkało i zaczęłam się bać o siebie, chyba jak na razie zupełnie niepotrzebnie. Cały czas myślę że te rzeczy nas też spotkają......to tyle....wpadnę do Was za jakiś czas.....trzymajcie się Kochane i pogłaskajcie sie po brzuszkach ode mnie :-)
 
Hellooou! :-) Dzisiaj zapowiada się tak fantastyczna pogoda (przynajmniej tutaj), że nie da się nie myśleć pozytywnie! Ja poleguję, ile mogę, dużo piję i staram się niczym nie stresować. Dziś w końcu wraca mój M. Już mi się przestało podobać siedzenie samej w domu, więc strasznie się cieszę :)
Miłego dzionka Wam życzę!
 
A moja szacowna dupa jeszcze się nie podniosła z łóżka. Ale już jestem po śniadaniu i jeszcze nie zwymiotowałam, więc to może być naprawdę piękny dzień :)
 
witam kochane:)
ale szalejecie w zyciu was nie nadrobie:)
15 lipca obrona wiec od 18 lipca sie tu zadomowie a narazie sporadycznie bede o sobie przypominac:)
wczoraj bylam na usg serduszko juz bilo, dostalam luteinke liste badan do zrobienia kilka wskazowek i kontrola za dwa tygodnie:)
czuje sie nie najgorzej choc dobija mnie to ogolnie rozbicie szczegolnie ze musze pisac prace a sil i motywacji brak :(
trzymam za nas wszystkie kciuki, i zeby nam pierwszy trymest lekkim byl :p buziaki dla wszystkich styczniowek :*
 
reklama
A ja umówiłam się wreszcie do lekarza! Po wielu bojach udało mi się dopiero na 7.06 :-( ale przynajmniej do lekarki, która (licząc na oceny w rankingach internetowych) nie jest rzeźnikiem... Ech, taki los chodzenia na NFZ :-(
 
Do góry