reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Mamuśka tak czytam i myślałam, że znowu utrafiłyśmy ten sam miesiąc. Przykro mi strasznie:(

A tak do tych co mnie nie znają a bujam sie już jakiś czas i tylko miesiące niestety zmieniam. Mam 22 lata, 2,5 letnią dziewczynkę i teraz (mam nadzieję, że wszystko będzie tym razem dobrze) drugiego małego kosmitę w brzuchu.
 
Cześć dziewczyny, bardzo chciałabym do Was dołączyć,
na razie trzy dni spóźnia mi się okres, jutro postanowiłam iść na betę, bo muszę wiedzieć czy jestem w ciąży. Termin wychodziłby na 24 stycznia.

Mamuśka przykro mi bardzo:-(
 
Witam Dziewczyny,
ja również przyłączam się do grona styczniówek.
Zrobiłam 3 testy ciążowe: pierwszy pokazał wynik negatywny, ale dwa pozostałe pozytywny.
Ciążę potwierdziłam już wizytą u lekarza.
Kolejna za tydzień: 25.05

Serdecznie i gratuluję wszystkim przyszłym Styczniowym Mamusiom! Życzę powodzenia ;)
Ja sama tez jestem ze stycznia, więc tym bardziej się cieszę, że Maluszek będzie z tego samego miesiąca co ja J
Pozdrowienia













clip_image001.gif
 
Hej! Witam nowe dziewczyny.
mamuśka: świetnie, że się nie załamujesz i próbujesz dalej. Mówi się, że do 3 razy sztuka. Tylko faktycznie na spokojnie i pod kontrolą...

A ja Wam na prawdę zazdroszczę wczesnego zostawania rodzicem. Mnie wszyscy wyśmiewali 3 lata temu jak mówiłam, że chcę mieć już dzieci. A teraz z kolei zazdroszczę radości i pomocy rodziców i teściów... My będziemy zdani przede wszystkim na siebie, chociaż to nie jest tak, że rodzina się całkiem od nas odwraca.

Swoją drogą wciąż nie mogę znaleźć lekarza. Obawiam się, że na NFZ to nie mam szans na dobrego, a na prywatnego mnie nie stać. Z dnia na dzień coraz bardziej się załamuję :-(

Mam nadzieję, że to głównie przez szalejące hormony tak teraz narzekam... :-(
 
Mamuska tak mi przykro :-( jak tak czytam o Tobie, Pinezce to sama zaczynam popadac w lekki poploch, zwyczajnie sie boje...

Dzis jakos wyjatkowo boli mnielewy jajnik i cala wystraszona jestem, dobrze ze jutro z rana mam wizyte, mam nadzieje, ze wszytko w porzadku jest...

Z dobrych wiesci u nas to tyle, ze wlasnie odebralam telefo z wiadomoscia iz moja mala dostala sie na wybieg. A dokladnie dwa tygodnie temu wslalalm jej zgloszenie jako modelki do prezentowania dzieciecej mody na targach dzieciecych, w przyszly wtorek mamy probe, i na weekend bedzie chodzic po wybiegu...czyli w domu mam mala modelke :)
 
A i moze wkoncu napisze cos o sobie

We wrzesniu skoncze 25 lat, maz moj jest ode mnie starszy o 10 z pochodzenie jest Turkiem stad tez imie naszej 3,5 letniej coreczki Hanife. Mieszkamy w Niemczech, czyli tak jak ktoras z Was daleko od mojej rodziny, ze wszytkim musze sobie radzic sama i powiem nieskromnie ale wychodzi mi to dos dobrze. W pierwsz ciaze zaszlam majac 20 lat, byla to ciaza jak najbardziej planowana, dwa tygodnie przed swoimi 21-szymi urodzinami urodzilam zdrowa coreczke. Na poczatku nie chcialam drugiego dziecka, przynajmniej nie teraz, jedka kilka miesiecy temu maz moj mnie przekonal i slusznie. Nasze starania o druga kruszynke rozpoczelismy miesiac temu, udalo sie za pierwszym razem, jak sie mozna domyslic nie posiadamy sie ze szczescia, oby tylko przetrwac te 9 miesiecy
 
reklama
Mamuśka - ehhh... przykre to strasznie :-( Przytulam Cię mocno - trzymaj się, wiem że Ci strasznie smutno :-( No i trzymam kciuki, żeby starania się powiodły :-)

MArcepanek - śliczne dzieciaczki :-) No i teściowa - chodzący ideał :-)

Panciona - zapisz się w kilka miejsc do lekarzy i idź na wizyty, zobaczysz któy najlepiej Ci pasuje i u tego zostaniesz :-) No i głowa do góry :-) Wszystko się poukłada, a te doły to pewnie przez burzę hormonów.

Klavell - gratulacje dla małej modelki :-D
 
Do góry