reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

oceanica, mdłości na szczęście mnie oszczędzają - tylko pod wpływem jakiegoś niefajnego, intensywnego zapachu (dzisiaj np. była to kawa), ale suszy mnie też niemiłosiernie. 3L dziennie minimum. A piersi? Aua! No i urosły trochę, urosły :)
 
reklama
Rzeczywiscie mocniej czuje się zapachy ;) Jak wchodze do mieszkania od razu wiem, że stary śmieci nie wyrzucił albo co jadł na śniadanie. To nie mit ;)A jeszcze dwa miesiace temu nie wierzyłam w to. Proszę jak punkt widzenia się zmienia ;)
 
ojej... nie bylo mnie tu tylko 2 dni a tu sie tak porobiło!!!

pinezka - Bradzo mi przykro

Mamuska - myslalam ze dotrwamy tym razem do samego konca... w październiku nam sie nie udalo... eh... Trzymaj się!!! badz dzielna!!! dzidzia zmieniła poprostu termin nadejscia!

Ale za to witam WSZYSTKIE NOWE DZIEWCZYNY - duzo optymizmu zycze:) i nie stresowac sie!!! ;-)
 
panna.nikt, pomyśl, że każdy dzień przybliża nas do dwunastego tygodnia. Z każdym dniem szanse są większe. Wyłączamy myślówę i rozpoczynamy popołudniowy relaksik!:cool2:[/QUOTE]

PolaNegri, dziękuję za słowa otuchy, miałam już pomysł pojechać na ostry dyżur :)), pokłóciłąm się z mężem, że jemu nie zależy i nie ma schizy jak ja... :)
Potem przespałam się godzinkę, zemdliło mnie, poczułam "znajomy" metaliczny smak w ustach i zadzwoniłam do męża, powiedzieć że już znowu go bardzo kocham... Boże jaki on biedny :)), a ja stara i głupia :)
Pozdrawiam Was "wieczornie".
Ania.
 
hej. A ja byłam dziś u gina. Od przedwczoraj plamię. Dziś znalazł fasolkę, ale podejrzewa drugą fasolkę pozamaciczną :((( Wszystko na się wyjaśnić w ciągu tygodnia, ale nie kazał robić sobie zbyt wielkich nadziei...
 
Dzięki Marcepanek. Serdecznie gratuluję Ci bliźniaków.
Ja jakoś się trzymam. Córeczka bardzo dużo czasu mi zajmuje i nie daje się martwić. Kochana Kluska, chyba czuje że mamusia jej bardzo potrzebuje. A mój gin jest cholernie dobrym specjalistą i rzadko się myli. Choć bardzo liczę, że tym razem źle podejrzewa...
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Marcepanek. Serdecznie gratuluję Ci bliźniaków.
Ja jakoś się trzymam. Córeczka bardzo dużo czasu mi zajmuje i nie daje się martwić. Kochana Kluska, chyba czuje że mamusia jej bardzo potrzebuje. A mój gin jest cholernie dobrym specjalistą i rzadko się myli. Choć bardzo liczę, że tym razem źle podejrzewa...

Ja tez trzymam kciuki zeby sie myslil
 
reklama
malami: też bardzo mocno trzymam kciuki! Będzie dobrze. Następne badania za tydzień? Czy troszkę wcześniej?

A ja osiągnęłam sukces- przestałam się (póki co ;-)) kłócić z moim K., cała rodzinka już wie (mamy za moment ślub, więc trzeba było rozpowiedzieć jak najszybciej) i się cieszy :-) Uff, chyba wreszcie będę się mogła poczuć dorosła ;-) Jestem najmłodsza z mojego pokolenia i zawsze byłam traktowana jak gówniarz ;-)
 
Do góry