reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

pancia no to życzę abyś trafiła do dobrego lekarza. Ja osobiście chodzę prywatnie ,ale to bo i blisko mam do Gina to i ogólnie super gościu jest.
A i dziewczyny teraz jestem 3w1 ;-)
 
reklama
Marcepanek, wielkie, podwójne gratulacje! Skoro jesteś stworzona do rodzenia dzieci no to masz - dwa szczęścia na raz! Przynajmniej później nie będziecie mieli dylematu, czy i kiedy decydować się na następne. No chyba że jeszcze Wam będzie mało! Dobrze pamiętam, że to już czwóreczka razem będzie w domciu? :)
 
pola tak czwóreczka będzie ;-) ale dla mnie to już za dużo. Dlatego od razu zapowiedziałam małżowi ,że teraz to już stanowczo koniec i więcej nie chce. Istne szaleństwo jak dla mnie.
 
Marcepanek: dzięki, mam nadzieję, że faktycznie lekarka będzie ok. Jak nie, to najwyżej przeniosę się do prywatnego, ale będzie ciężko...
A podwójnego szczęścia gratuluję! :-) Faktycznie 4 to już sporo (chociaż są tacy, co jeszcze by chcieli ;-)), ale to dużo więcej też do kochania :-)
 
Marcepanek: gratuluje, tyle szczescia na raz. wiesz, ilekroć patrzę na Twoje zdjęcie mam wrażenie że sie znamy, czy Ty studiowalas w warszawie?

Ja mam dzisiaj kryzys, chyba po tych wczorajszych smutnych wieściach.
ANia.
 
panna nikt dziękuje ;-) Nie studiowałam w Warszawie ,mam tylko nadzieję ,że miło Ci się kojarzy osoba do której jestem podobna :-D
Co za zakręcone ostatnie dni...dla mnie wciąż wielki szok ...
 
oceanica, witam serdecznie. Gratuluję fasolki i niech Ci tu z nami dobrze będzie :)

panna.nikt, pomyśl, że każdy dzień przybliża nas do dwunastego tygodnia. Z każdym dniem szanse są większe. Wyłączamy myślówę i rozpoczynamy popołudniowy relaksik!:cool2:
 
reklama
Czekam na 20:00 ;) idziemy na usg ;)
Kurcze odwlekalismy i odwlekalismy nie planowalismy mimo ze mam 29 lat ;) ale teraz tak sie ciesze i nie wyobrazam sobie ze moglboby byc inaczej ;)
I nie wiem jak wy ale ja myślalam że te nudności i cała reszta to trochę przereklamowane jest i takie przesadzone w opowieściach. A teraz sukcesem jest dojazd 20 km do pracy bez ani jednej stacji benzynowej po drodze ;) Czuje się jakby moje cycki było widać z kosmosu niczym mur chiński ( co bedzie potem ?) są takie ..... inne;) I suszy mnie non stop też tak macie? Że 3l lekką ręką Wam wchodzą?
pozdrawiam ;)
 
Do góry