reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Jestem z siebie dumna. Wzielam sie za porzadki :-) Umylam podloge w pokoju, poscieralam kurze i sprzatam dalej. Wypralam ubranka Milenki i rozwiesilam :-) Ah- jak fajnie :-)
 
reklama
A ja wróciłam od teściowej i cieszę się, bo wyjeżdżają w góry na święta, więc spędzimy tylko we dwoje z D. święta, tak jak chciałam od początku, ale obawiałam się kwasów, że na wigilię nie chcę przyjść:-) Nie, że nie chcę, ale na własnych śmieciach chcę sama zjeść kolację z moim. Do mojej rodzinki dopiero w pierwszy dzień świąt planowałam.
Nie wiem co zrobić na obiadek:(
Do tego brzuch mnie pobolewa i leżę plackiem. Pachwiny też mnie bolą jak i was. Tylko sprawdzam czy mi brzuch nie twardniej. PARANOJA !

 
cześć dziewczyny:)

ja nie spałam dziś nawet 2 godzin:) ale okazało się, że nie ma dziś babki i zamiast o 16 to skończyłam o 12 i teraz już leżę w łóżeczku, ale spać mi się nie chce...:p
 
Melisa- pisałaś, że poza becikowym:), dostaniesz też pieniążki z PZU.I tak się zastanawiam, gdzie można sprawdzić czy ja też takie pieniążki dostanę.Pewnie u pracodawcy, bo ja mam ubezpieczenie grupowe w pracy.Hmmm, będę jutro w kadrach zwolnienie podrzucić, to wybadam co i jak.
 
No, no, no... naskrobałyście.
Widzę, że weekend u części troszku pod psem... Szkoda :( ale pozytywną energię ślę! :-)
Z tymi kolejkami to jeśli jest kasa pierwszeństwa, to bez mrugnięcia okiem staję na początku jeśli kolejka jest dłuższa. A tak same z siebie to najczęściej przepuszczają mnie młode mamy z maluchami - nie korzystam, bo moje jeszcze przecież nie marudzi, że mu nudno w kolejce, albo gorąco... :)
Ale w tramwajach, czy SKMie, to bym się nie wygłupiała, tylko znalazła miejsce oznaczone jako uprzywilejowane i gdyby było zajęte przez nieupoważnioną osobę - poprosiłabym o ustąpienie miejsca. Nie chodzi już o to że nas bolą nogi, kręgosłupy, czy co tam jeszcze, ale w sytuacji nagłego hamowania lecimy z tymi brzuchami przez cały wagon. Tu chodzi o bezpieczeństwo maluszków w brzuszkach, a nie o naszą wygodę. W dupie mam "dziwne" spojrzenia ludzi.

Chyba już zgłodniałam... na obiadek będzie spaghetti arrabiata :)
 
Melisa- pisałaś, że poza becikowym:), dostaniesz też pieniążki z PZU.I tak się zastanawiam, gdzie można sprawdzić czy ja też takie pieniążki dostanę.Pewnie u pracodawcy, bo ja mam ubezpieczenie grupowe w pracy.Hmmm, będę jutro w kadrach zwolnienie podrzucić, to wybadam co i jak.

My dostaniemy 2000zl z ubezpieczenia mojego Meza. Ona jest ubezpieczony w Metlife Amplico i w umowie jest 2000zl z tytulu urodzenia Dziecka :-) Musisz sie zapytac u swojego ubezpieczyciela, czy masz cos takiego w swojej umowie lub przeczytac w umowie. Mysle, ze warto sie dopytac :-)
 
dobry:-)

Nice, głos oddany:-)

Kasia, jak nie poprosisz to nie przepuszczą niestety, ja to raz wykorzystałam, ale musiałam się odezwać.

Justys, ja też humor nie specjalny, już mnie mój stan denerwuje, że taka nieporadna i niezgrabna jestem, nawet się dzieckiem porządnie zająć nie mogę...

tiramisu, jak Cię brzuch pobolewa, to moze poleż, jak masz szansę

Ja też od września chcę iść do pracy do szkoły państwowej o ile się uda, a mam cichy plan żeby gdzieś od maja urwać sie do szkoły językowej na 2 popołudnia i dzieci z Ł. zostawiać:-) Myślę że sobie poradzi:-) a u naszych znajomych dalej cisza w sprawie maluszka. Oczywiście sama się nie pytam, żeby nie sprawiać przykrości, ale jak sami nic nie mówią, to chyba jeszcze nie.

Livastrid, przykro mi

Pola, to rzeczywiście fajny weekend!
 
Witam wszystkich i kazdego z osobna

Własnie wruciłam z USG i z moim Remikiem wszystko w jak najleprzym pozadku wazy prawie 2 kilo i mierzy 40 cm.
Nie jest jeszcze obrucony głowka na doł ale nie szkodzi bo ma jeszcze troche czasu mowi Pam doktor.

Zimno dzis u mas a jak chciałam powiesic pranie na dwor ale chyba mic z tego bo jest wilgotno i nie wyschnie wiec powiesze w domku ale to jak umyje podłoge puki mam natchnienie bo jak nie teraz to potem bedzie klapa.
 
Melisa- pisałaś, że poza becikowym:), dostaniesz też pieniążki z PZU.I tak się zastanawiam, gdzie można sprawdzić czy ja też takie pieniążki dostanę.Pewnie u pracodawcy, bo ja mam ubezpieczenie grupowe w pracy.Hmmm, będę jutro w kadrach zwolnienie podrzucić, to wybadam co i jak.

u mnie P. dostanie pieniądze też z tytułu urodzenia dziecka (600zł) z Allianz Rodzina, bo tak jak Ciebie Niki szef ubezpiecza grupowo.

Fiona super że z małym wszystko ok, pewnie jeszcze kilka razy się przekręci zanim się zacznie styczeń ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myszka ja nie tyle czuje się niezgrabna, ile zmartwienia jakieś mam (bliżej nieokreślone) i nerwy a do tego nastawienie do du***:wściekła/y:
Może jakieś pomysły macie na poprawienie nastroju?:-) Tylko nie czekolada, bo już jej mam dość:-)


 
Do góry