reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Gabryś "wypilam sobie mega wielka cole do filmu i bylam z tego strasznie zadowolona :D" dawno czegoś tak uroczego nie czytałam ;D Lubię jak cieszą takie proste rzeczy ;)
 
reklama
Melisa ja kupiłam city w testach wypadają podobnie, dzidzie będę woziła z tyłu, a wpinać do stelaża bede tylko w sklepie a na spacery to gondola. Wpina się bardzo łatwo
 
Melisa z przodu można tylko kiedy nie ma poduszki powietrznej lub można ją ręcznie odłączyć, z poduszką NIE WOLNO, bo to zagraża życiu maleństwa, dlatego moja córka będzie jeździła z tyłu, zresztą nawet bez poduszki miejsce z tyłu jest bezpieczniejsze. Na krótkie wyjazdy (mało czasu poza domem) będę brała tylko stelaż do fotelika, a na dłuższe dodatkowo gondolę, żeby dziecko nie spędzało zbyt dużo czasu w foteliku, czasem kiedy nie będę planować spacerów pewnie weźmiemy tylko sam fotelik, bez wózka.
 
Mazia bidulko może rzeczywiście maleństwo tam coś uciska ale jak brałaś jakąś nospę i nie przeszło, to zadzwoń do lekarza i zapytaj. Te nasze bóle to z różnych przyczyn mogą być. Może macica Ci się rozciąga. Mnie tak kiedyś w drugim trymestrze kuło w prawym boku i to właśnie z mięśniami macicy było związane. Miałam też problemy z jelitami wtedy, bo się wszystko przesunęło i uciskało.
 
oceanica - bardzo mi milo to slyszeć :) zbulwersowałam sie wczoraj w kinie własnie, że A. nie powiedział mi, że te wielkie ole które zawsze bierzemy przed filmem, tak naprawde są tylko srednie, i sa jeszcze w litrowych kubkach, wiec jak mogl to przede mna ukry skoro ja teraz bez coli jak bez reki, haha :D pije póki moge :D


a tak wogole to wlasnie zrobilam sobie zdjecie mojego brzuszka, o :D
 
Alice właśnie i pomyślałam o jakimś filmie, żeby troski zniknęły ;)
Gabryś podziel się krokietami, tak mi się marzą, ale sama się za nie nie wezmę:-) brzusio superowy :)
Ja też zauważyłam, że na forum jak się was czyta, to autosugestia zaczyna działać. Poczytałam o waszych skurczach, twardnieniu brzucha i sama je dostałam.
Robiłam przed chwilą obiad i tak maluch kopał po żebrach a przy tym stwardniał brzuch, a plecy bolą, że ohoho i zaczęłam powtarzać sobie, że wolę jak mnie plecy bolą, bo brzuch mnie martwi za każdym razem.
I na poprawę nastroju zrobiłam domowe hamburgery :-)

 
Co do kopania ja się bardzo cieszę że te moje dziecię takie ruchliwe, ale czasem mógłby sobie darować.. szczególnie teraz kiedy jego kopniaki naprawdę są silne i bolą czasem ;D A od dwóch dni kiedy idziemy z P. spać (ok.1 w nocy) moje dziecko zaczyna się wyginać i zanim zasnę to mijają długie godziny.. a nigdy taki nie był ;D
 
Dziewczyny- dzieki za podpowiedzi. Chyba kupie wlasnie City - nie ze wzgledu na cene, tylko na to ze lzejszy, a ja zbyt duzo sily nie mam :-)
Wiadomo na spacer to gondola. Wlasnie chodzilo mi o taki wypad na zakupy do marketu samochodem, bo wtedy chyba latwiej wziac tylko fotelik i stelaz.
O poduszce powietrznej wiem. Tylko u mnie raczej nie mam (ale jeszcze sprawdze), a czesto bede jezdzic moim brumkiem z Mala. A jak bedziemy jezdzic z Mezem (on ma poduszke), to Mala bedzie z tylu i ja z Nia :-)

Gabrys- fajny brzuszek :-)
 
reklama
Gabryś podziel się krokietami, tak mi się marzą, ale sama się za nie nie wezmę:-) brzusio superowy :)
Ja też zauważyłam, że na forum jak się was czyta, to autosugestia zaczyna działać. Poczytałam o waszych skurczach, twardnieniu brzucha i sama je dostałam.
Robiłam przed chwilą obiad i tak maluch kopał po żebrach a przy tym stwardniał brzuch, a plecy bolą, że ohoho i zaczęłam powtarzać sobie, że wolę jak mnie plecy bolą, bo brzuch mnie martwi za każdym razem.
I na poprawę nastroju zrobiłam domowe hamburgery :-)
che
chetnie sie podziele wzamian za to, ze usmazysz je na patelni bo nie mam na to sily haha :-) ostatnio jak sie za to wzielam, to przypalilam niestety :wściekła/y: no wlasnie nie wiem, moze ja sobie wzesniej nie zdawalam sprawy z tego, ze mam te skurcze? albo byly jakies mniejsze.. ale wczoraj i dzis to masakra jakas, niby nie boli doslownie, ale na maxa jest to nieprzyjemne.. :no:


livastrid - chyba tak, chociaz ja i tak nie moge sobie wyobrazic jak ona sie tam miesci i wogole :D
 
Do góry