reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

co do przepuszczania bez kolejki mnie ostatnio w aptece pani sama zawołała żebym podeszła a w markecie jak byłą duża kolejka sama się wepchałam, nikt nic nie mówił a spróbowałby tylko...
 
reklama
Anastazja nie stój w SKMce, proś jakiegoś młodzieniaszka żeby Ci miejsce ustąpił, no toż to karygodne, pociąg zahamuje a Ty polecisz, teraz może swoje prawa egzekwować :wściekła/y:

Justyś ja pewnie gdybym miała taką możliwośc to bym spróbowała, aczkolwiek wydaje mi się to mega niehigienicze :tak:
 
Kasia miałam od początku w planach, że w Zielonej, ale moja ciocia jest pielęgniarką w szpitalu i jak jej powiedziałam o zamierzeniach, to mi powiedziała, że tylko nie tam ( nie żebym cię straszyła) Przymierzam się do Gubina, bo mam w zasadzie 30 km i znajomi chwalą tam lekarzy i szpital;-)
Pytam was o ten poród w wodzie, bo moja kuzynka tak rodziła i w sumie z ciekawości przeczytałam wiele korzyści z takiego porodu. I tak myślę:)


 
o widzisz a ja słyszałam zupełnie inne opinie, człowiek już sam nie wie.
My sobie wynajęliśmy położną która pracuje na patologi ciąży i powiedziała że jak najbardziej poleca ZG i ze wciągu ostatniego roku bardzo dużo się zmieniło na + zresztą mój gin powiedział to samo że się zmieniła kadra i że nie ma sensu nigdzie indziej jechać.
Myślę że z położną też inaczej mi się będzie rodziło (wierzę w tą kobietkę jak w nikogo hi hi)
 
mnie ostatnio pan w aptece przepuscil bo jak stwierdził mnie jest ciezej niz jemu. :tak:A w ikei korzystam z kasy dla ciezarnych. Podchodze do kasjerki i jakos mnie przpeuszczaja. Jeszcze nikt nie burknał ale czesto ludzie odchodzą od tej kasy i ida dalej :p
 
dziewczyny widziałyście reklamę wyborczej "becikowe się zmieni, dłuższy urlop macierzyński i zmiany w zasiłkach" hmmm... czyżby wpadli na pomysł aby dołożyć jeszcze 2 tyg. macierzyńskiego ??? :-) jutro gazeta ma wyjść kurcze no zaciekawiło mnie to...
 
witajcie wieczorową porą!

ja po ciężkim dniu pełnym skurczy i bólu brzucha... po 2 nospach i 4 magneB6 wreszcie sie trochę uspokoiło... zobaczymy co dalej...

jeśli chodzi o macierzyński to 2011 rok to 22 tygodnie a 2012 rok to 24 tygodnie...

spadam poczytać młodemu na dobranoc...
 
Tiramisu - nie strasz kobitko :-( trzymaj się dzielnie, porozmawiaj z dzidzią aby się uspokoiła.

To ze 24 tyg to też wiem ale co pisali by o czymś co już było wiadomo wcześniej ???
 
reklama
dziewczyny widziałyście reklamę wyborczej "becikowe się zmieni, dłuższy urlop macierzyński i zmiany w zasiłkach" hmmm... czyżby wpadli na pomysł aby dołożyć jeszcze 2 tyg. macierzyńskiego ??? :-) jutro gazeta ma wyjść kurcze no zaciekawiło mnie to...

to pewnie o tym co już wiadomo, ze ma być dłuższy o te 2 tyg, ciągle to powtarzają jak to wiadomo od już dłuższego czasu. ale i tak moim zdaniem macierzyński powinien trwać rok:-)
 
Do góry