reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dzień dobry!

Dzisiaj jak nie odbieraliśmy z Ł. tel. bo akurat nie mogliśmy, to teściowa myślała że już jej się 4 wnuk rodzi:-) To chyba po wczorajszej akcji:-) Więc ją zapytałam czy myśli, ze my byśmy z Matim na tej porodówce byli:-D

A ja już dzisiaj spoko, trochę odpoczywam a po południu jedziemy do znajomych. mam nadzieję usłyszeć jakąś dobrą wiadomość bo oni od stycznia starają się o dzidziusia...

Marciaa to Ty może jednak odpoczywaj, bo trochę jeszcze wcześnie na Malucha

A ja tam lubię niedziele bardzo, właśnie przez to lenistwo:-) Bardzo mi tego w ciągu tyg. brakuje...
Więc miłej niedzieli!
 
reklama
Dziewczyny proszę o głos na mojego synka i jego uzębiony uśmiech
biggrin.gif
www.babyboom.pl/konkurs_calgel/ Jego zdjęcie znajduje się na pierwszej stronie, jest to zdjęcie numer 290, numery zdjęć wyświetlają się po najechaniu kursorem na dane zdjęcie. Klika sie na to zdjęcie i wtedy można oddać głos.
 
Ostatnia edycja:
Ja też wolę Gi niż dentystę:-)
Ja już piorę ciuszki, bo zawczasu muszę mieć spokój, bo się obawiam, że nie zdążę:-) W ogóle lubię rozwieszać je, prasować, mam wtedy takiego banana na buźce:) doczekać się nie mogę, aż ten czorcik będzie z nami:)


 
nice już zagłosowałam, ale masz dwa razy to samo zdjęcie, więc mogą Ci się głosy rozkładać na dwa
a malutki ten Twój dzieciaczek, ja też bym chciała jedno po drugim ale boję się tak małej różnicy... eh nie można mieć wszystkiego :-)
 
Witam,

Nice-girl - głos oddany, fajny dziubasek :-)

Wstałam, zjadłam śniadanio-obiad małej smakowało bo fikała na całego a teraz jakoś się dziwnie ułożyła bo mam prawą stronę wypchaną :-)
Jak chodziłam do pracy to nie przepadałam za niedzielą a teraz wręcz wyczekuje jej bo wiem że zawsze ktoś przyjdzie w odwiedziny.

Miłej niedzieli życzę wszystkim.
 
Dzięki dziewczyny. Teraz to on już większy jest. Na tym zdjęciu miał 6 miesięcy :-) No właśnie wiem, że 2 zdjęcia. Poprosiłam o usunięcie jednego. Przy załadowywaniu był problem, zdjęcie się nie pojawiło na stronie więc drugi raz załadowałam, a potem się nagle 2 pojawiły. W każdym bądź razie proszę o głosy na to zdjęcie numer 290 bo przy tej rejestracji było wszystko ok.
 
Zmęczona zakupami wróciłam do domu.... Połaziliśmy po galerii, po Realu no ale warto było, mamy prawie wszystkie prezenty dla dzieci, tylko jeden został do kupienia :)
Później weszliśmy do Ikei i pierwszy raz wykorzystałam brzuszek przy kasie. Kolejki były masakryczne, a my weszliśmy tylko po lampkę dla synusia i nie chciało mi się czekać :)

Nice - mówisz i masz, głos oddany :)
 
reklama
ja ostatnio pojechałam do Auchan na zakupy, zrobiłam bardzo duże zakupy i stanęłam przy kasie "kasa pierwszeństwa dla kobiet w ciąży i niepełnosprawnych" słuchajcie stałam w tej kolejce z zegarkiem w reku 18 min i przyszła moja kolej.
Oczywiście kto stał przy tej kasie ???!!! sami faceci którzy byli sami :szok: jakoś się tak złożyło że żadna brzuchatka oprócz mnie nie stała tylko sami faceci. Powiem Wam że nie wkurzało mnie do tej pory że muszę stać ale na BOGA to była kasa pierwszeństwa i mimo tego że każdy facet na mnie spoglądał nikomu nie przyszło przez myśl aby mnie przepuścić, a ja sama też się nie odezwałam bo chciałam właśnie zobaczyć reakcję tych wszystkich "mężczyzn".
Wróciłam do domu po chwili K wrócił z pracy i pierwsze słowa jakie do niego skierowałam to "jak będziesz stać w kolejce i zobaczysz kobietę w ciąży lub z dzieckiem na BOGA przepuść ją" K spojrzał się na mnie i powiedział "oczywista oczywistość jak dla mnie".
 
Do góry