reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Heja,
Witam się i ja. Zaraz będę jeść wczorajszy makaron (swoją drogą pyszne danie :) Makaron z kerfura, kokardki trójkolorowe z brokułami i kurczakiem w sosie śmietanowym z parmezanem..mmmniamiii). Muszę go tylko odgrzać.

Później jak małżonek wstanie to chyba polecimy do Tesco na zakupy i chyba kupię tak szlafrok, bo ładne widziałam, pieluchy chyba zakupimy też od razu, żeby mieć z głowy i jakies tam pierdoły jeszcze.

Miłej niedzieli zatem!
 
reklama
Dzień doberek :)
My lecimy zaraz do Reala popatrzeć na zabawki, czas kupić dzieciakom prezenty świąteczne :)
Kurde niedziele są jakieś takie nudne....
Przyjemnego leniuchowania laski
 
widzę, że nie tylko ja mam w nocy problemy ze spaniem..przed ciążą przez parę lat cierpiałam na bezsenność, a jedyną pomocą jaką mi zaoferowali to były leki....za które podziękowałam, bo truć się nie będę..jak zaszłam w ciążę to spałam 24 godziny na dobę:D potem bezsenność znów wróciła...a do tego w nocy Hanka tak się wierci, że jeśli nawet uda mi się zasnąć to zaraz mnie kopniakiem wybudzi...poza tym jakieś nerwy mi chyba ugniata, bo rano jak się budzą tak bolą mnie nogi, jakby dzień wcześniej chodziła po 100 km....

a my zaraz jedziemy do moich rodziców, a a na 14 wracamy na dziadka urodziny:):) lecę się szykować:*
 
Justyś, zależy chyba od dentysty :) Bo ja chodzę do mojej koleżanki, rówieśniczki i to uwielbiam po prostu.
Pierwsza wizyta była mało relaksacyjna, bo głupio mi było moje braki pokazywac koleżankce, z która się chodzi na imprezy jedną paczką. Ale szybko się przełamałam, bo mnie tak ząb napierdzielał, że wszystko mi było jedno. Leczenie kanałowe - nic nie poczułam. W gabinecie był ze mną mąż i jej narzeczony więc oni sobie urządzali pogaduchy i wspominki a ja tylko oczami mrugałam i się nawet śmiać nie mogłam.

Wcześniej chodziłam do sąsiadki babci i tego nienawidziłam, bo strasznie wredna, nieuprzejma i niedelikatna. A tu proszę - można? Można.
Córka naszej koleżanki też uwielbia do cioci chodzić na fotel i marzy, by jej ciocia włączyła sprzęt do borowania... eh :)
 
witam was niedzielnie :) zazdroszcze tym co maja w niedziele sklepy otwarte :) tez bym gdzies poszla. wczoraj dostalam od szwagierki slicznego misia dla Fabianka :) i nareszcie zamowilam termometr do ucha :) wasze malenstwa tez tak szaleja bo ja usiedziec nie moge ciagle tylko podskakuje tak mnie boksuje:-)
 
malutka-moj maly tez jak mi przywali to az podskakuje ;) ma juz coraz mniej miejsca, no i wiecej sily. Kochany maluszek:-)
U mnie pogoda do d***, mgla chyba bedzie dzis caly dzien.
Na obiad bede robic pizze, bo nic innego mi sie nie chce.
 
Gośka ja mam jednego zaufanego dentystę od lat, ale chodzę w ostateczności, jak naprawdę już nie śpię po nocach. Boję się na samą myśl. Nie wiem taka trauma, to uczucie ciągnięcia całej szczęki. Postanowiłam, że jak ząbek mi się zepsuje teraz to pójdę na zabieg pod narkozą:-)
Malutkans mój łobuziak daje mi też popalić, cały brzuch mi skacze:-)
skończyłam prać wszystko dla małego, teraz tylko wyschnie i prasowanie:-) Nawet przepłukałam kombinezon ręcznie;-)

 
moje bobo ma mniej miejsca już. Cały brzuch sie rusza. to nie te kopniaczki fajniutkie. Mam calą stronę skopaną ale co sie dziwic bo praktycznie na prawej spie. Lewa mi nie leży. W ogóle tak mnie spojenie rwie. Oj czuje, ze sie wypakuje wczesniej niz z pierwszakiem:tak:

glowa mnie napiernicza. Wczoraj to samo. A to dziwne bo mnie przewaznie łepetynka nie boli:eek:

juz pierzecie ubranka. szybko. Ja jeszcze poczekam na te przyjemnośc :p

co do dentysty to spoko...lepszy tkai lekarz niz gin :-D
 
reklama
Do góry