reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Cześć brzuchatki!

Nas dzisiaj cały dzień nie było w domu, ok. 11 odstawiliśmy Matiego do dziadków i pojechaliśmy na maluszkowe zakupy i oprócz paru drobiazgów dla mnie wreszcie mamy wszystko i od pon. zaczynam pranie:-) Później pojechaliśmy jeszcze do 2 centrów handlowych i Ł. kupil sobie trochę ubrań a ja kosmetyków i załapałam się na darmowy makijaż w Sephorze, całkiem mi się podoba:-) Potem do teściów na obiad. Przyjechaliśmy a mi się normalnie słabo i duszno zrobiło, brzuch mi stwardniał parę razy, koszmar. Nie chciałam robić paniki, poszłam się tylko położyć i na szczęście przeszło. Teraz mój Ł.pojechał do kolegi na pępkówkę a ja zjadłam kolację i chyba wczesniej się dzisiaj położę bo jednak jestem zmachana. A już taką ochotę na sklepy miałam, no cóż...

Alice, jak dobrze że nic poważnego się nie stało.

Ewelina, zdrówka! Ja u siebie też coś podejrzewam, wizyta w czwartek, zobaczymy...
 
reklama
kasia - nie wiem co ja taka cieta jestem, ale kurde jak sobie wysrzatam slicznie i ogolnie wszystko mam cacy, to nienawidze wrecz jak ktos mi najdrobniejszy szczegol niszczy, wrrr :wściekła/y: sama chetnie zasnelabym juz bo nie mam o robic, ale spac sie nie chce .. a Ty, jakie plany na piekny sobotni wieczór?:sorry2:
 
myszka - widze, ze nie masz problemow z puszczaniem swojego faceta do kolegów na alkohol :D ja niestety mam, to duzy :zawstydzona/y::wściekła/y:
a co do skurczy, to albo nie zauwazam, albo nie mam wogole..
 
Vielyka ja mam te skurcze najczęściej jak już położę się, wczoraj w nocy tak do pięciu wyliczyłam. A za dnia z raz, może dwa.;-)
Eh ci faceci;-) Mój D. jak zwykle słuchawki na uszach i wyścigi;-) Bosz...duże dziecko.
Ja chciałam sobie paznokcie pomalować itd. i kot mi wbiegł na stół i podrapał, dwa palce pod paznokciem we krwi:dry: z malowania dzisiaj nici !
Dziewczyny krwawią wam dziąsła? mi non stop codziennie:dry: Dzisiaj jak pękło to nie mogłam zatamować, wrr.


 
Gabryś - w tym momencie oglądam Mam talent, wcinam brzoskwinie z puszki i gadam z kotem :-D nie ma K jutro wieczorem przyjedzie. Po Mam talent mam plan aby z masy solnej zrobić jakieś cudeńka (a że nie jestem uzdolniona plastycznie może być zabawnie :-))
Matko jak ten chłopak śpiewa!!! aż mnie ciarki przeszły, jest niesamowity.

Odpal helikopter i wpadnij, posiedzimy razem :-)
 
JustYs- mi krwawią tak z przerwami, jak już wszystko jest oki, to znowu się zaczyna.Moja stomatolog-na marginesie też ciężarna niedawno była:-D,powiedziała, że tak może być.Bo wszystko mamy rozpulchnione. Ja myje ząbki pastą na krwawiące dziąsła i raz pomaga a raz nie.
 
mi dziasła rowniez nie krwawią.. nie mam zadnych dolegliwosci jak wy..
mam za to np tak, ze przy obu rekach czwarte palce mi tak dretwieja ze nie moge zginac bo mega boli, a jak juz zegne to mam taki przykurcz czy paraliz ze same mi sie nie odegna tylko musze mocno pociagnac ..

mam talent ogladalam tylko jeden wystep dzis bo spasowalam juz...mam dosc tv na dzis ;D
 
Vileyka- może jednak IP? Do 10 skurczów powinno być. No spe brałaś? Trzymaj się dzielnie
Mnie dziąsła rzadko ale czasem krwawią- z córą miałam z tym problem i pomógł zielony elmex
 
reklama
Nikki to akurat wiem, że wszystko mamy rozpulchnione, ale ostatni tydzień to jakaś masakra u mnie:dry:
Vileyka ja liczę sobie dla świętego spokoju, bo mi lekarz mówił, że od 10-12 na dobę to jest ok. ale nie martw się, ja jak trafiłam do lekarza, to w nocy też miałam dziesiątki. Chyba to już taki czas u nas, że skurcze będą dawać się we znaki. Też cię przy tych skurczach pobolewa podbrzusze? bo mnie strasznie:dry:
a ja się właśnie z moim osiołkiem pokłóciłam ! yh o głupotę, spytałam co zrobimy jak wygramy dzisiaj w totka:-) i mamy różne wizje na ten temat i się pożarliśmy o to co zrobimy z 8 mln. paranoja:-)


 
Do góry