reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

skonczylam ogladac 'Pierwsza milosc', zjadlam wszystkie ogorki jakie mialam niestety :(
ii.. w sumie to nic nie robie. czekam az A wróci, pojde sie zaraz wykapac..
nudno strasznie ;/
 
reklama
A ja na początku miałam zakaz przytulania się, ale nie powiem, żeby mi tego brakowało, dlatego, że po każdym razie boli mnie podbrzusze i siedzę w wannie, bo od razu łapie mnie zapalenie pęcherza:cool: i z chwil przyjemności potem mam wku*** pół dnia. Mam nadzieję, że jak już będzie dzieciątko zapomnę o tych nieprzyjemnościach.
Mój luby wraca do domu zazwyczaj o 17, ale ja już przyzwyczaiłam się siedzieć sama, zaczęłam nawet to lubić i stałam się domatorem. Kiedy on ma niedzielę wolna, to mi przeszkadza, że ktoś mi się krząta po mieszkaniu, zagląda co robię:-) i oczywiście robi w okół siebie lekki burdel.

hahaha, to moze Justyś wogole zamieszkaj sama skoro tak Ci dobrze :D na co Ci ten facet :D
 
Gabryś, niestety nie znam się na aukcjach internetowych
Ja mam wizyty raz w miesiącu, może masz takie wrażenie bo część dziewczyn osobno chodzi na wizyty a osobno na usg

hm, moja mama też codziennie odkurza ale mi daleko do tego:-) a zwłaszcza teraz

trzeba uważać z tym trzymaniem rak w górze, jak jeszcze nie chcemy urodzić. Moja koleżanka tak własnie okna wymyła, firanki powiesiła i w nocy na porodówkę, ale ona była już w terminie i szybko urodziła

bakalia, super

Ja się cieszę bardzo ze Ł jest w domu zwykle przed 16, ponadto jestem przeważnie już tak zmęczona Matim że naprawdę na to czekam. ale my też za wiele czasu nie mamy, ja mam popołudniami korki, zawsze jest jeszcze coś do zrobienia, a będzie jeszcze gorzej... Boję się jak to z dwójką będzie
 
Ostatnia edycja:
Moja siostra cioteczna jest wcześniakiem bo ciocia okna myła i z firankami walczyła. Ale u nas to okna myje A.- szybko i sprawnie mu to idzie;-)Nie ma co szleć z tym sprzątaniem. My co prawda odkurzamy codziennie albo co drugi dzień w mairę potrzeby ale mamy troszkę ponad 40m2 więc nie ma co porównywać hihi
Dajcie mi kopa w d*** żebym się do nauki ruszyła...
 
Gabrys nie no aż tak mi nie jest dobrze :D;D żeby samej mieszkać:-) tylko mam dni, że obecność mojego ukochanego mi przeszkadza, ale nie za często.
Po drugie w nocy akurat musi być ktoś, żeby przytulać mnie:-)

 
A ja wlasnie skonczylam korki, jem kolacje. Mezus PS3 - pierwsze co zrobil jak wrocil z pracy - wlaczyl i gra :-) Zaraz wpadaja znajomi na karty :-)

A ja z przerazeniem stwierdzam u siebie pierwszy wielki rozstep na lewym boczku :wściekła/y:

Jesli chodzi o sex, to nie mam takiej ochoty jak dawniej. Jakos mi niewygodnie i podbrzusze mnie troche w trakcie boli. Ale raz za czas jest milo i staramy sie szukac wygodnej pozycji :-) Wiem, ze Mezus moglby codziennie- twierdzi, ze mu sie teraz bardzo podobam, ale mnie rozumie. Mysle, ze wszystko nadrobimy :-)
 

ale to trzeba by było większe ilości zamawiać bo jak doliczyć koszt przesyłki to na jedno wyjdzie nawet drożej

a co do seksiku ja do 12 tc nie mogłam- zakaz, potem krwiak- zakaz, potem nisko łożysko- zakaz, teraz krótka szyjka i zakaz:-) i właściwie ostatnie bzykanko ok marca było:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ewelina..Ty to już już biedna w ogóle nie masz o czym mówić:D:D

my próbujemy w różnych pozycjach, ale w żadnej specjalnie mi się nie podoba..nawet kupiony był specjalnym żel intymny, ale też jakoś specjalnie nie pomógł...ale cóż...już bliżej niż dalej końca, więc trzeba dać radę:):)

a ja się wkurzyłam na politykę prorodzinną PO i siedzę zła jak osa...;/;/ za to P. na poprawę humoru zabrał się za przygotowywanie pokoju do malowania:p więc to kwestia dwóch dni i będę mogła na poważnie urządzać sypialnię i kąt dla Hani:D
 
Noo jak ja usłyszałam dziś o tych cięciach PO i w ogóle ich durnych pomysłach to się zastanawiam, czemu ludzie jednak na nich głosowali. tzn wiem czemu, jak zwykle "żeby Kaczyński nie wygrał". aaaa też zła jestem.

tyłek mnie boli i promieniuje na lewą nogę.

A co do przytulania się - u nas się zdarza. Tak, słowo "zdarza się" jest jak najbardziej na miejscu. Zdarza się, że mi się akurat chce, bo S. się chce zawsze i wszędzie chyba. Choć ostatnio seks to chyba czynność o której nawet nie myślimy, przez ten zapierdziel w hostelu.
 
reklama
Gośka...i to jest właśnie problem naszego kraju...ja też zła jak osa jestem...;/;/ to jedyne pieniądze od Państwa jakie mi się należą i nawet to chcą mi zabrać....;/;/ może niech się zainteresują panami, który całą swoją rentę przepijają...;/;/
 
Do góry