reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Gabryś - te ubranka są prześliczne, Wasza królewna będzie wyglądała jak słodki cukiereczek :-)
Gratuluję aukcji bo ciuszki pierwsza klasa.

Ostatnio koleżanka ponarzekała mi na swojego faceta, ten to z kolei istny leń do roboty wrrr... co by nie było wolę jednak pracoholika, u Nas zawsze oboje pracowaliśmy z tym ze ja po swoich 8 godzinach pracy siup do domku bardzo sobie cenię życie prywatne, dla mnie praca nigdy nie była najważniejsza.
Nigdy nam nie brakowało pieniążków, a wręcz to My pomagaliśmy znajomym czy rodzinie w potrzebie.

Fajnie że nasi faceci czują się odpowiedzialni bo tak być powinno tylko nie można się dać zwariować, życie jest tak krótkie i nieprzewidywalne że należy z niego czerpać jak najwięcej ja sobie z tego zdałam sprawę rok temu że co by nie było zdrowie i najbliżsi powinno być dla nas najważniejsze.
 
Hehe, cieszę się, że teraz jest taki wybór ubranek że można kupić zarówno pasujące dla dziewczynki jak i dla chłopca.A jak się maleństwo urodzi, to wtedy już będę szaleć:-).Ale wiesz, ciężko nie jest z tym ze płci nie znamy:). Dla Nas to jak najbardziej naturalna decyzja była od samego początku. Mojemu A. się ostatnio spodobał taki zestawik Manchester United Core Kit 2pk Bodysuit - Baby.Bo On kibic jest:D i dziecko też będzie zapewne, niezależnie czy dziewczynka czy chłopiec:-D
 
Anastazzja-zgadzam się z Fazerkamm że dobrze że Twój Gin będzie wiedział co i jak.Tylko też nie zrozumiałam-nic nie pomogli, co to znaczy?Nadal Cię boli?Czy już oki?
 
reklama
Do góry