reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej Dziewczyny,
okropne to co się stało Kasi
[*]
ja mam dziś mega lenia, a jutro znów muszę jechać do Wawy. Coraz gorzej znoszę te 5cio godzinne podróże autobusem, ale ostatni raz jadę sama, następne dwa razy już z mężem autkiem. Ostatni raz jedziemy 8 grudnia i koniec mojego studiowania, zostanie pisanie pracy :)
Byłam dziś mamą na babskim popołudniu w kinie na "listy do m." i baardzo polecam, jestem mile zaskoczona tak dobrą produkcją. Jest to komedia, ale z przesłaniem, więc naprawdę warto
 
reklama
Fiona fajny prezencik:tak:

Alka-dajesz radkę! Niech małżon Ci jakąs lekturkę dostarczy może

zaraz polowa listopada, grudzien przeleci i nasza kolej na porodówce

Anastazja ja skurczyki czasem czuje jako ból na okres. Dokładnie to samo czulam na porodowce tylko ze zwiekszoną siłą a brzusio mi nie twardnieje.

Ja musiałam kupic masc posterisan. Mam takie zatwardzenia ze az płakac na kibelku mi się chce i mi krwawi tam.
 
Fiona - fajny gadżecik :)

Marcia - wyrazy współczucia. Mam to samo, ale mi Pani Doktor zapisała czopki. I to jest pierwsza kość niezgody między nami. :p Powinna sama sobie je zaaplikować przy takim czymś jak mi się robi, to by wiedziała, co to ból :(

Właśnie zrobiłam pierwsze w życiu domowe krówki. Są megasłodkie, megapyszne i masakrycznie gorące :) A wszystko przez to, że sklepy są pozamykane i nie mogłam kupić sobie żadnego owocka... ;)
 
Ostatnia edycja:
Marcia narobiłaś mi smaku ;)
Anastazja właśnie skończyliśmy malować, wstawił P. meble i skręcił łóżeczko! więc teraz w końcu zaczynam widzieć przestrzeń dla mojego maluszka, tylko brakuje nam szafy nadal ale to do stycznia mam nadzieje coś zorganizujemy, bo wciąż ciuchy w walizkach mam.. a gdzie podziać ciuchy dla synka ;)

Jutro pokaże Wam mój początek kącika dla maluszka - na razie mamy tam łóżeczko i wór z misiami plus wózek ;)
 
reklama
Malutka - daj później znać co i jak...

DLA TYCH CO MIAŁY OCHOTĘ NA KRÓWKI!!!

TRZEBA JE ŚCIĄGNĄĆ Z BLASZKI ZARAZ PO TYM JAK STĘŻEJĄ - INACZEJ KAMIENIEJĄ I ŚCIĄGANIE DA SIĘ USKUTECZNIĆ TYLKO MŁOTKIEM I DŁUTEM...
 
Do góry