reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anastazja ja wczoraj robiłam tort:D samo dekorowanie zajęło mi 4 godziny:)
Gabryś a kiedy sie aukcja kończy? może napisz do sprzedającego..
 
reklama
niby za dwa dni .. napisalam wlasnie, ale nie rozumiem czemu tak sie dzieje .. ;/


edit : udalo sie! weszlo! :D
edit2: czy to mozliwe, by ktos mial ustawione licytacje tak, ze kiedy ja daje jakas kwote to automatycznie drugiemu uzytkownikowi daje sie wiecej niz ja napisalam? wlasnie 2 razy teraz zlicytowalam, i w moemncie jakas inna osoba dala wiecej .. w 1 sekunde .. i pisze ze zrobila to 10 listopada niby ;/
 
Ostatnia edycja:
Vileyka!! a jaki tort robiłaś?:D 4 godziny:D wow:D ja mam nadzieję, że tyle zajmie mi zrobienie całego tortu:D:D odpaliłam last christmast i zabieram się do roboty:D:D

Gabryś...ostatnio ogólnie jakieś jazdy są na allegro...ja w nowym interfejsie zupełnie nie mogę się odnaleźć:D:D

Alka;)
super, że już wychodzisz:):)
 
Gabryś możliwe tak jest bo drugi użytkownik wyznaczył swoją cenę i za każdym razem jak dasz mniej od niego, to u niego automatycznie skoczy;-) Póki go nie przebijesz.

 
Gabryś- ale tak działa licytacja- ta osoba ma ustawioną jakąś większą kwotę maksymalną i będzie się tak dziać dopóki Ty tej kwoty nie przebijesz. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.... Nap jeśli ta osoba dałą 200 zł a Ty dasz 150zł- to wyskoczy że ta osoba dała 150zł. Ale jak Ty dasz 210 to ją przebijesz i wyskoczy Ci że dałąś 201zł pewnie (jeśli przebijanie jest o 1zł). Nie wiem czy coś z tego zrozumiałąś. Mogę spróbować jakoś inaczej Ci wytłumaczyć ale musisz dopytać czego nie rozumiesz
 
Gabryś- ale tak działa licytacja- ta osoba ma ustawioną jakąś większą kwotę maksymalną i będzie się tak dziać dopóki Ty tej kwoty nie przebijesz. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.... Nap jeśli ta osoba dałą 200 zł a Ty dasz 150zł- to wyskoczy że ta osoba dała 150zł. Ale jak Ty dasz 210 to ją przebijesz i wyskoczy Ci że dałąś 201zł pewnie (jeśli przebijanie jest o 1zł). Nie wiem czy coś z tego zrozumiałąś. Mogę spróbować jakoś inaczej Ci wytłumaczyć ale musisz dopytać czego nie rozumiesz
a da sie jakos sprawdzic jaka cene maksymalna ma ustawiona ta osoba?
 
a gdzie moge sama ustawic swoja cene maksymalna, zeby w razie czego sama sie przebijala do tej co ustawię?
Jak licytujesz to podajesz cenę maksymalną- allegro bedzie automatycznie przebijało o 1zł więcej niż max poprzedniego licytującego. Tzn jak dasz 160zł a poprzedni licytujący dał 125, to możesz możesz wygrać aukcję 126złotymi- nie musisz płącić 160zł tylko o 1 zł więcej niż poprzedni licytujący. Ale ten poprzedni może równie dobrez dał max 159zł- wtedy jak dasz swojego maxa 160zł, to wskoczy Twoje 160 i tyle będzxiesz musiała zapłacić. Kilka aukcji i załapiesz ten mechanizm:tak:
 
reklama
dziekuje .. cos tam rozumiem :)
dalam 290, a wczesniej bylo 255zl, ale i tak przebil mnie ten uzytkowinik .. zastanawiam sie, czy jest sens teraz przebijac, czy lepiej poczekac do konca aukcji, i wtedy w ostatnich chwilach..?
 
Do góry