reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a ja nakarmiłam ziomków P. (12 chłopa) swoimi croissantami i żurkiem...a teraz bez kitu umieram:p włączyłam sobie pamiętnik wampirów i leżę w łóżeczku....ufff....szkoda tylko, że mi nad głową będą siedzieć i grać (a grają już 4 godzinę:p:p) a jutro czeka mnie robienie tortu...ehhh...ale dam radę, bo twarda ze mnie sztuka:p:p

Marciaaa...współczuję....
 
reklama
Może i ja skuszę się na krówki:-)
Jestem zła od rana, bo właśnie w mieszkaniu wysiadał mi piec gazowy, obudziło nas zimno:angry: Teraz zacznie się dzwonienie do właściciela, tłumaczenie, załatwianie ehh. Aż się boję, że coś takiego stanie się jak dziecko się pojawi, nie wiem co wtedy:angry:
 
wiatam
Nie odzywalam sie ostatnio, bo dopadl mnie maly dolek zwiazany z nauka.Niby sie ucze, ale jakos mi to nie wychodzi. Za kazdym razem usypiam jak mam sie uczyc, a czwartek tuz tuz.
Troszke poczytalam co pisalyscie, ale nie mialam weny zeby sie odzywac- jakas deprecha
Marcia-wspolczuje... ja biore teraz zelazo i mam jeszcze gorsze zatwardzenia niz mialam :wściekła/y:Koszmar. Ale hemoroidow jeszcze nie mam.
Malutkans-daj znac co i jak. Trzymam kciuki, zeby bylo dobrze!!!
Fiona-nosidelko sliczne. super prezencik dostalas ;)

Slonecznego weekendu zycze :)))
 
Witam słonecznie i weekendowo,
Czy któraś była w kinie na Listy do M.? Wczoraj wyciągnęłam P. do kina i o dziwo (komedia romantyczna) podobał mu się :-) Jeżeli chodzi o mnie to się uśmiałam i 3 razy poryczałam. Polecam, lekki film.
Dziś sprzątanie i przyjazd moich rodziców.

Marcia współczuje.
 
witam, ja juz od 7 na nozkach ;)
wczoraj A poszedł opijac te swoje urodziny ja zrobilam sobie babski wieczor z jego mamusia, A wrócił o 3:30, w sumie nie az tak pijany jak myslalam ze bedzie :D do tego zanim wlazł do lozka mowi : Musze Ci cos powiedziec. Kochaaam Cie, i dziekuje ze mi pozwolilas dzis wyjsc ale tak szczerze to wole byc z toba. haha, smieszny byl :) a teraz jestem po sniadanku, on jeszze spi, a ja nastawiam pranie, i cos posprzatam, a wieczorem imieniny cioci wiec nie bedzie nudno :)
 
Dziewczyny wybaczcie, ale nie chce mi się Was nawet nadrabiać - tzn może i by mi się chciało, ale wychodzę dziś z tego szpitala do domu i wiecie - musicie zrozumieć - najważniejsze teraz to się spakować i spadać zanim im się odwidzi hihiihih wyniki w porządeczku - w sumie jakie miałoby tu być skoro tu tylko leżę i pachnę.. wrócę do domu to mi penie mężuś ciśnienei podniesie hihihih :)
dobra laski bo piszę od rzeczy zamiast się pakować - buziaki dla Was - odezwe się pewnie wieczorkiem bardziej sensownie :-D
 
reklama
dziewczyny, wrrrr.. znalazlam aukcje na allegro dla malej zubrankami, chce licytowac, wciskam a tam nic .. wogole nie pisze ze biore udzial w tym i ze licytuje . wciskalam chyba sto razy, odswiezalam, i dupa.. ;/ pomocy!
 
Do góry