reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Alka....bidulko nasza!! 3maj się dzielnie!!:* a mi lekarz powiedział, że nie muszę robić tej krzywej cukrowej...więc w końcu nie zrobiłam:D:D

Bakalia...a dużo Wam roboty jeszcze zostało???:):)

a my dzisiaj mamy lan party:p P. przygotował już stoły, ja zrobiłam croissanty (tzn nadal robię:p:p:p) i chłopiny będą grać całą noc:p:p jutro rano będę robić ciasto devils chocolate cake, bo wieczorem przychodzą moi rodzice do rodziców P. na rewizytę i obejrzeć nasze mieszkanko:):):) postanowiłam dla mamy i teściowej zamówić bukiet kwiatków w podzięce za pomoc finansową:):)
 
reklama
dla Kasi i jej Syneczka
[*]
[*]
[*] :(
brak mi słów...

kobietki każdy dzień traktujmy jakby miał być tym ostatnim! ...

Alka ja dzisiaj też miałam krzywą cukrową :/ moje ręce wyglądają jak u narkomana :p całe pokute i posiniaczone.. ;p
 
Alka - właśnie ze względu na takie sytuacje ja się bronię przed szpitalem rękami i nogami. W szóstym tygodniu dali mi skierowanie na patologię, to spytałam co mi tam zrobią - okazało się, że nic, poza położeniem do łóżka, b zbyt wcześnie na jakiekolwiek inne ruchy. Stwierdziłam, że poleżeć to ja sobie mogę w domu i nie poszłam. W 20 podobnie, ale już pod opieką mojej Pani Doktor, która dała mi pełne błogosławieństwo dla siedzenia w domu. I oby do końca ciąży mi się udało uniknąć...

Anastazja - a w co grają?

Cierpię strasznie, bo jesteśmy znowu na bieżąco z serialami, Hatakowcy dziś imprezują i napisy do nowych odcinków pewnie dopiero po weekendzie... Więc się nudziiimy....
 
Na Starynkiewicza w Warszawie krzywą cukrową robią standardowo każdej ciężarnej. :confused:
Alka- dzielna jesteś, trudno musisz jeszcze raz przejść przez tortury. :sorry2:
Ja dziś trochę postałam przy żelazku i pojawiło się parę pierwszych skurczy, niebolesnych ale takich że musiałam wstać i wzięłam nospę.:-( Malutka jak zwykle bliżej wieczora jest bardziej ruchliwa. U mnie po jedzeniu specjalnie się nie uaktywnia bo ciągle jestem na diecie cukrzycowej, bez słodkiego, bez mleka i białego pieczywa. Dziś podjadłam kawałek gorzkiej czekolady. :-)
 
Alka- ulala, no imprezowo to tam u Ciebie nie jest... Ale to tylko kilka dni, dasz radę. A dla leżących mamuś ogromny szacun
Wiecie, ten nasz watek ogólnie taki bardzo spokojny- nie ma ciąż bliźniaczych, chyba wszystkie dziewczyny w miarę "na chodzie"- a jednak trochę nas jest. Więc noski do góry i cieszymy się maluszkami. Zobaczcie jak niewiele już zostało. A zaraz okres świąteczny, bieganina.... A potem tylko będziemy się zasypywac wiadomościami kto, o której i jaka waga:tak: Dochodzi do mnie że to już tak tuż tuż...

A u nas naukowo się zapowaida. Trochę dziś poczzytałam ale jeszcze duuuużo mam do zrobienia:zawstydzona/y: Dopadł mnie wilczy apetyt i zaraz chyba pęknę:-D Meżuś zrobił pyszny bigosik i tak podjadamy- chociaż gotowy będzie pewnie za 2 dni żeby się łądnie przegryzł. Mniam...
 
Strzyga w fifę, a potem jeszcze się zdecydują ostatecznie:p

dziewczyny...a jak Wy te skurcze czujecie??? i w ogóle jakie to uczucie jak twardnieje Wam brzuch...bo ja żadnych z takich objawów nie mam...albo sama nie wiem co ma czuć:D:D
 
Witajcie kobitki własnie nie dawno wruciłam do domku z przepieknym prezetem dla naszego syneczka,zaraz wstawie zdjecie.Prezet jest bardzo orginalny bo pochodzi asz z Peru.Mnie na taki prezet pewnie by nie było stac ale u mojej tesciowej pieniazkow nie brakuje choc ciagle nazeka ze ich nie ma.....

003.jpg004.jpg

Byłam dzis tez z tesciowa i moja szwagierka na zakupach w nowo otwartym sklepie i nic specjalnego nie kupiłam ani nie nosiłam siatek a kregosłup mnie boli jak diabli bylismy moze tam z dwie godziny i padam na pysk...
 
dziewczyny...a jak Wy te skurcze czujecie??? i w ogóle jakie to uczucie jak twardnieje Wam brzuch...bo ja żadnych z takich objawów nie mam...albo sama nie wiem co ma czuć:D:D

ja swoje skurcze odczuwam jako kłucie w dole brzucha albo takie szarpnięcia w szyjce, właściwie gdyby nie pobyt w szpitalu to bym nie wiedziała,że to skurcze
a twardnienie brzucha po prostu brzuch jest twardy jak kamień ale też jakby się robił taki mniejszy, taki widać napięty
 
reklama
Do góry