reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kasia, Fiona cieszę się, że nie tylko ja darzę wielką czułością kociaki:-) U mnie na korytarzu mieszka kociak, nie mogłam patrzeć jak siedzi na podwórku i psy go ganiają. Dałam mu kuwetke, karton i przychodzę go tulić codziennie. Mój D/. trochę się wkurzył, że go wzięłam, ale nie wyobrażam sobie, że zimy nie przetrwa, mieszkam sama na piętrze, więc nikomu on nie przeszkadza;-)Smutno mi czasami, że moja kicia ma ciepło w domu i śpi z nami, ale nie mogę sobie pozwolić na dwa w domu plus dzidzia;/
Grunt żeby zimę przeżył:)

Dzisiaj mam dzień nerwów, płaczu, stłukłam szklankę i wpadłam w szał. A brzuch boli ciągle, ehh..
 
reklama
niki szczerze mówiąc nie wiem czy są dobre, bo ja nie lubie tych rogali, nie lubię maku więc to nie dla mnie :) ale chyba i tak byłoby to lepsze od szpitalnych pyszności :p
 
Niki...jako wielbicielka bakalii i innych takich powiem Ci tak...te rogale są obłędne...:D:D mój tata jeździ czasem do poznania to nam przywozi:D:D:D:D

Alka...no przynajmniej dietę odchudzającą masz:D:D:D:D

a ja zaraz nastawiam pranie, zaczynam robić croissanty i tort devils chocolate cake...mniam...:D:D:D
 
witam :)
jestem padnięta, zmęczona, niewyspana, wszystko mnie boli.. czuję się jakbym maraton przez te ostatnie dni przebiegła... ale całe szczęście wszystko załatwiłam! :-) dzisiaj rano byłam na glukozie.. jakoś przeżyłam.. ręce mam całe pokute :/ siniaki zaczęły mi już wychodzić.. krew oddana żeby sprawdzić te moje przeciwciała.. :)

Alka oby ten pobyt w szpitalu jak najszybciej Ci minął!
Justyś niestety czasami bywają takie dni że płaczemy bez powodu a górę biorą nerwy.. połóż się kochana, zrób herbatkę.. prześpij się.. może pomoże :)

też kocham zwierzaki :)
sylwester spędzimy w domku albo na porodówce.. ;-)

idę się położyć..
miłego dnia życzę :)
 
ja posprzatalam mieszkanie, uff.. ciezko. ale koniecznie musialam umyc sobie podlogi nowym plynem, i teraz mi tak swietnie pachnie w calym domu haha :-) glowa zaczyna bolec, wzielam panadol extra, napewno nie chce sie meczyc jak zawsze :wściekła/y:

Dziewczyny widzialyscie ta wiadomosc w prawym gornym rogu?.. chce na to kliknac ale nie wchodzi mi.. straszne :no:
 
jak tak patrze, ze ta kobieta któa nie zyje, logowala sie tu jeszze kilka dni temu pisala posty, o dziecku, o tym ze sie go spodziewa to czuje sie okropnie .. jak latwo jest straci zycie,cos niemozliwego .. dzis zyjemy, pojutrze mozemy juz nie zyc ..
 
reklama
Tragedia. Niedawno zmarla Pati mama wrzesniowa w ciazy. Potem chowalysmy nasza Poznanianke tez wrzesniowa mama a teraz Kate. Tez z wrzesnia. Eh.W obliczu tragedi człowiek przytomnieje i docenia wszystko.
 
Do góry