reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kasia a dzisiaj zastanawiałam się gdzie się podziewasz, nie widzę awatara kotka na forum:-)
Nie przejmuj się, że gadasz z kociakiem, ja już od pół roku dyskutuję z moją kotką, do tego przygarnęłam drugą, ale mieszka na korytarzu. Jak to mój D. się śmieje kociarnie zrobiłam z domu:-):-)

Tez kocham zwierzatka ale obecnie mam psa lecz kotki tez kocham.Moja tesciowa ma dwa z tym ze jednego bardziej kocha a drugiego mniej i to przykre bo ten jej ukochany kotek moze spac w łozku a ten mniej kochany ma spac na dworze i nawet tak kawałka starego koca nie ma,dobrze ze mu przynajmniej jedzenie daje
 
reklama
Fiona3006 - przykre :-( może teściowa się nie domyśliła że ten drugi kociak też potrzebuje ciepła, podrzuć temat z kocem i jakimś pudełkiem ;-)
 
dałam w zeszłym tyg juz stary koc na fotel ktory tam stoi ale nie wiem czy tam jeszcze jest bo juz tydzien nie bylismy u tesciow...

Zaden nie widział mojego linka?
 
Fiona3006 - jak chcą dać to brać, na pewno się przyda ;-) ja tam wychodzę z założenia że jak są dobrzy ludzie co chcą dać prezent to należny to docenić bo to takie sympatyczne :-)
 
Fiona3006 - jak chcą dać to brać, na pewno się przyda ;-) ja tam wychodzę z założenia że jak są dobrzy ludzie co chcą dać prezent to należny to docenić bo to takie sympatyczne :-)

Tez tak mysle i wezmiemy go bo ona ma dwa a ja zabardzo nie mam miejsca na taki kojec ale pomyslałam ze jak dzidzia bedzie miała z 3 mc to bedzie juz ciepło to moge nawet na dwor postawic i niech dzidzia sie w nim wietrzy i bawi....Choc w domku tez znajdzie sie na niego miejsce
 
a to jaka temperatura u Was wtedy będzie ??? bo u Nas w marcu to temperatura raczej niska będzie ;-)

Jesteśmy w tym samym tc na kiedy masz termin ??? :-) ja na 14 stycznia
 
a to jaka temperatura u Was wtedy będzie ??? bo u Nas w marcu to temperatura raczej niska będzie ;-)

Jesteśmy w tym samym tc na kiedy masz termin ??? :-) ja na 14 stycznia

Teraz chodzimy jeszcze w dzien w ktutkich rekawkach z tym ze wieczorkiem czeba wziasc jakis swetr na zamek....Tu zima trwa b.krutko grudzien styczen luty i to wszystko.
Termin mam na 26 stycznia według szperaczki (czyt gin) a według USG na 18 stycznia.

W maju moj M ma urodzinki to kompiemy sie juz w basenie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry