reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a ja znow jem .. tym razem zupke chinska, i czekam na A .. jestem troche zla bo mial juz byc, a w pracy sie mu przedluza i ciekawa jestem kiedy zrobi zakupy, bo jak sie nie wyrobi to jutro i pojutrze chyba kamienie bedziemy jesc bo przeciez zamkniete wszystko .. uh ;/
 
reklama
My wróciliśmy właśnie ze szkoły rodzenia. Znowu trzy godziny - jestem kompletnie padnięta. Ale lubię te zajęcia :)

Idę szukać czegoś do zjedzenia i chyba się położę na trochę.

Fiona - masz mądrego synka, na pewno poczeka jeszcze kilka tygodni :)

Alka - ja bym zwariowała :) i przemycałabym jedzenie :p
 
A ja nareszcie zjadłam pizze:-) Oczywiście w między czasie musiałam zafoszyć na D. bo mnie od wejścia do domu denerwuje swoimi nastrojami:-p
Małemu chyba pizza smakowała bo szaleje aż boli mnie wszystko.:-)

 
Dobry wieczór dziewczynki

dawno się nie odzywałam ale czytam Was na bieżąco :-) lubię wiedzieć co u Was, oglądać Wasze brzuszki i zdjęcia tych wszystkich cudeniek dla maluszków.

Alka - trzymaj się dzielnie, dobrze że masz dostęp do świata ;-) a leżą z Tobą jakieś fajne babeczki ???
Ja w tamtym roku w grudniu też leżałam w szpitalu 6 dni i gdyby nie współlokatorki to było by ciężko, trafiły mi się dwie świetne dziewczyny do dziś mamy ze sobą kontakt :-)

Ostatnio ciągle jestem sama w domu mój K w tygodniu pracuje do 18-19 a w weekendy jeździ na zlecenia (własna działalność) no i siedzę z kotem i chyba dostaję na mózg bo już zaczynam do niego gadać :-D

We wtorek byliśmy na spotkaniu z położną i jakoś się uspokoiłam co do porodu, czuję że będziemy w dobrych rękach, a wczoraj byliśmy na wizycie i nasza malutka waży 1740 ułożona jest główką w dół, badania na glukozę extra, morfologia, mocz i tsh również super tak więc jestem spokojna :-)

Nie gniewajcie się że rzadko z Wami piszę ale ja raczej z tych co lubią słuchać (czytać) innych , jestem myślami z Wami codziennie i przesyłam moc buziaków :-***
 
Kasia a dzisiaj zastanawiałam się gdzie się podziewasz, nie widzę awatara kotka na forum:-)
Nie przejmuj się, że gadasz z kociakiem, ja już od pół roku dyskutuję z moją kotką, do tego przygarnęłam drugą, ale mieszka na korytarzu. Jak to mój D. się śmieje kociarnie zrobiłam z domu:-):-)
 
Justyś - no to widzę że w kwestii kotów byśmy się dogadały idealnie, ja najchętniej bym przygarnęła do domu każdą przybłędę ;-) a nasze kociaki są takie do siebie podobne że to chyba jakieś rodzeństwo ;-)
 
reklama
Do góry