reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

probowalam dzis w nocy... jeszcze bardziej boli... tak sobie pomyslalam ze to moze sie tam rozszeza i dlatego mnie boli ja w sumie od poczatku ciazy mialam bole w pachwinach ale nie takie mocne.....
bylam dzis w polskim sklepie i kupilam sobie pierozki :p ide wstawic bo jeszcze dzis nie jadlam obiadz :D :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pozdrawiam Was kochane ze szpitala ginekologiczno położniczego Poznań-Polna .... :(
Właśnie jestem po czymś co nazywają tu chyba obiadem heheh - było "pyszne" bleeee
Alka-trzymaj się:).Dobrze, że masz chociaż dostęp do internetu bo bez tego to można zwariować w szpitalu. Kiepsko, że obiadek bleeee.Ja ja leżałam na początku ciąży to miałam naprawdę dobre jedzonko.A jako ciężarna zawsze jakiś dodatek miałam:-),jogurt,drożdżówkę,owoca czy coś takiego.Nawet czasem ciacho jakieś dali:).
 
Dziewczyny- zrobie jakies zdjecie w poniedzialek i wkleje :-)

Jesli chodzi o ciagniecie w podbrzuszu, to tez miewam jak sie przekrecam z boku na bok, lub dluzej chodze, ale moja gin twierdzi, ze to normalne :-)

Alka- mysle, ze Mezus tam zadba o to, zebys glodna nie byla :-)

A ja z Mama bylysmy dzis w miescie i zakupilam sobie 2 koszule do karmienia (do szpitala) i szlafroczek do kompletu :-)
 
Też mam takie ciągnięcie w podbrzuszu jak wy i podobnie jak Gabryś po 10 min spaceru zaczyna mnie dół brzucha boleć. Wczoraj w nocy już się denerwowałam, że tak boli i nie mogę leżeć po ludzku na boczku.

Dzisiaj zażyczyłam sobie pizze na kolację i wybieramy się do pizzerii :-):-) mój ukochany stwierdził, że za to że ciągle mnie coś boli to wynagrodzi mi to hih, więc czekam na niego z niecierpliwością:-)

 
Czekolada też myśl !:-)
Jeszcze przed chwilą babcia mnie poinformowała, że ma dla mnie całą miskę pierogów z grzybami:-) ahh będzie uczta normalnie:D

 
reklama
a ja dzis chyba jestem niezauwazalna napisałam takiego długiego possssssta i nikt nie odp a jest to dla mnie bardzo wazne:baffled:

mmm pierogi super sprawa...
Dzis rano zauwazyłam pierwszy rozstep na domku Remina buuuuu:confused:
 
Do góry