reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gośka, ja słyszałam, że już ponoć nie mają prawa żądać od pacjentek pieniędzy za ZZO, póki co u Orłowskiego tam gdzie ja będę rodzić mają za darmo. Ponoć właśnie przez to że nie mogą już pobierać kasy za to to niechętnie dają:)
 
reklama
Nie mogą brać za to kasy, ale żeby oszczędzić ograniczają to znieczulenie i nie chcą dawać. wiem na pewno, że na inflanckiej nie robią problemów i nawet pytają czy się chce ZZO. nie wiem jak w innych szpitalach, musisz poczytać:)
 
Gosia bardzo dużo chcą za to znieczulenie.:szok:

My tez Sylwester w domu. Wpadaja znajomi rodziców- rozrywkowe towarzycho wiec pewnie będzie wesoło. To moj drugi Sylwester bezalkoholowy. :tak:

Alka powodzonka w szpitaluo by czas szybko leciał
 
Hej dziewczyny :-). Pisałam Wam jakiś czas temu, że mój narzeczony walczy z nowotworem...Guz, czyli jądro ma wycięte, rokowania ok. Byłam dziś z nim w szpitalu na onkologi, został tam na następny cykl chemioterapii. Nowa Pani doktor, widząc, że jestem w ciąży zapytała, czy po cyklu chemioterapii zabezpieczaliśmy się, np. prezerwatywą. Zrobiliśmy duże oczy z moim...pytaliśmy wcześniej czy trzeba, rozmawiałam o tym ze swoi ginekologiem i nie mówili by się zabezpieczac. Okazało się, że po chemioterapii w nasieniu partnera znajdował się jeszcze ten lek, paskudna chemia, no i możliwe jest, że miało wpływ na płód....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)szok:oczywiście niekorzystny. To, że jestem zmartwiona, wkurzona i naprawde teraz do samego porodu ostro zaniepokojona. Oczywiście, że MOŻE nic się nie stało, mam taka nadzieję, ale mógł to powiedzieć wcześniej jakiś pieprzony DUPEK !! Sorki dziewczyny, ale pisze to też po to, byście też wiedziały, że jeśli ktoś znajdzie się w takiej sytuacji jak my, to żeby się zabezpieczyć gumką. Szkoda, że ja nie wiedziałam tego troche wcześniej. Nie martwiła bym się tym dziś...
 
witam Kochane :)
ja strasznie wymęczona po bieganinie po lekarzach, szpitalach i przychodniach.. przeczytam wszystko później.. a tym czasem idę się położyć..
miłego dnia :*
 
Elastyna Bidulka jeszcze Cię wk....li 2 m-ce przed porodem. Faktycznie dupek. Ale z drugiej strony.... takie gadanie pani dr.....Mogła sobie oszczędzić po fakcie.
Pewnie nie ma żadnych badań dot. szkodliwości na płód w takiej dawce...
Nie byłoby Twojego maleństwa a przecież już je kochasz, nieważne jakie jest. I gadanie p. dr. tego nie zmieni.
Życzę zdrówka i sił dla Twojego mężczyzny i maluszka. A dla Ciebie optymizmu.
 
hej dziewczyny, ja wlasnie wrocilam do domu, odwiedzilam biblioteke, i zrobilam malenkie zakupy zeby nie umrzec z glodu do wieczora az wroci A. i pojedziemy na zakupy :)
jestem zaniepokojona, bo zauwazylam, ze kiedy ide dluzej niz 10-15min, normalnym chodem to zaczyna mnie bolec brzuch w dole, jakby na okres.. i naprawde mocno.. teraz usiadlam w domu jak wrocilam i przeszlo .. i mam twardy brzuch jakby ciagle pchala nozki .. ;/
 
Gośka, ja słyszałam, że już ponoć nie mają prawa żądać od pacjentek pieniędzy za ZZO, póki co u Orłowskiego tam gdzie ja będę rodzić mają za darmo. Ponoć właśnie przez to że nie mogą już pobierać kasy za to to niechętnie dają:)
Anisia ja też będę rodziła w Orłowskim :) a o znieczulenie miałam pytać na kolejnej wizycie. ale coś czuję że moja gin będzie mi odradzała,właśnie dlatego że jest za darmo. zobaczymy.
 
reklama
Pozdrawiam Was kochane ze szpitala ginekologiczno położniczego Poznań-Polna .... :(
Właśnie jestem po czymś co nazywają tu chyba obiadem heheh - było "pyszne" bleeee
 
Do góry