reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Asteria:) super pomysł z tą pozytywką:):) moja Hania ma uwaga uwaga...moją:p nie jest tak ładna jak Twoja na pewno, ale mam do niej sentyment:D

P. nawet spodobały się moje emu:p chociaż on ogólnie nie lubi tego typu obuwia (zresztą ja też nie:p) ale chciałam mieć ciepłe i wygodne buty na zimę:D:D kurde....zmęczona jestem, ale spać mi się nie chce...;/;/
 
reklama
ja torbe tez bede powoli pakowac tak tzn musze sie zebrac :)
Asteria - moj T sam powiedzial ze nie bedzie pic bo sie boji na to ja sie smieje ze sama na porodowke pojade jak sie zmieszcze za kolko :D:D:D
ja tez jestem zmeczona jestem ale czekam na meza bo wczoraj bylo mu przykro ze juz prawie spalam jak przyszedl a nie widzielismy sie caly dzien wiec dzis sie poswiece :p
 
Ja mam termin na 6 stycznia, ale też lekarz mi powiedział że można się spodziewać małego na święta. Mówi że dużo kobiet jak jest to świąteczne zamieszanie zaczyna rodzić przed terminem;)
W każdym bądź razie torbę spakuje już w połowie grudnia na wszelki wypadek;)
 
mnie lekarz zakazał chodzenia po sklepach, sprzątania i gotowania przed świętami żeby nie urodzić za wcześnie
a co do porodu grudniowki już teraz to nie jest tak źle, jak kiedyś patrzyłam na rozpakowane mamy z innych miesiecy i były dziewczyny które rodziły przed 30 tc
 
dzień dobry:)

kurczę ja mam termin na 2 stycznia i obawiam się że mój gin będzie upierał się przy zrobieniu cesarki w grudniu...

a wolałabym dotrwać do stycznia tylko czy ten mój zrost po ostatniej cesarce wytrzyma bo nieraz daje mi popalić strasznie...

czy któraś z Was brała lub będzie brać steryd na szybszy rozwój płucek dziecka? w którym tygodniu?

zmykamy do przedszkola :) udanego dzionka :)
 
My jednak w tym roku chyba wyjątkowo pierwszy raz spędzimy sylwestra sami w domku. Znajomi pobiegną pewnie na sale a ja mogę o tym zapomnieć po pierwsze ceny są zaporowe a szkoda mi wydać 500zł od pary a po drugie napewno nie wytrzymałąbym nawet kilku godzin. A z drugiej strony zdrowie moje i dzidzi jest najważniejsze i spędzimy z mężulkiem romantycznego sylwestra we dwoje :-) Jeju dziewczyny mi na dzień dzisiejszy ciężko wysiedzieć na szkole rodzenia na krzesełku 1,5h a co dopiero będzie w grudniu za świątecznym stołem.
 
Tiramisu obie chcemy styczeń:) Masz termin dokładnie jak ja. Wczoraj znowu na usg wyszło że wg usg termin porodu od 16 grudnia do 9 stycznia. Gin powiedział że ta druga data mniej prawdopodobna...
 
reklama
Witam czwartkowo :-)

Jade dzis o Rodzinki do domu do Wadowic zaraz (oczywiscie kupie po drodze pyszne paczusie do kawki :-)). A na weekend na Podkarpacie.

A tak na marginesie, to mi sie ostatnio bardzo brzuszek zaokraglil- chyba jednak bedzie spory :-)

Wczoraj dalam Mezusiowi prezent na imieniny. Zawsze musze sie umyslic, bo nie wiem co mu kupic, bo on wszystko ma :-) I wymyslilam, ze wyrobie mu nowa obraczke (bo zglubil jakis czas temu i to drugi raz juz :-)). I bardzo sie z prezentu ucieszyl :-) Nawiasem mowiac-M. ciagle cos gubi- czy Wasi ukochani tez tak maja?

Milego dnia :-)
 
Do góry