reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ewelina grudniówka była w ciąży bliźniaczej więc zazwyczaj takie ciąże wcześniej się rozwiązują, Z tego co wiem dziewczynki zdrowe ale jeszcze w inkubatorach:)
 
reklama
Witajcie....
Ja jestem w pracy do 10 a później pędzę do szpitala.... echhh wcale mi się nie uśmiecha, że mnie tam położą no ale niech im będzie....
Melisa u mnie w związku to ja jestem tą osobą, która zgubić potrafi wszystko heheh a co do brzuszka to pokazuj nam szybko jak się zaokrąglił, choć pewnie jak zwykle kłamiesz i figurka jak talala :-D
 
Witajcie....
Ja jestem w pracy do 10 a później pędzę do szpitala.... echhh wcale mi się nie uśmiecha, że mnie tam położą no ale niech im będzie....
Melisa u mnie w związku to ja jestem tą osobą, która zgubić potrafi wszystko heheh a co do brzuszka to pokazuj nam szybko jak się zaokrąglił, choć pewnie jak zwykle kłamiesz i figurka jak talala :-D

jestem za Melisa zdjęcie poprosimy:-)
 
dzien dobry :) a ja problem z pachwinami... tak mnie bola w nocy ze przewrocic sie nie moge na bok najpierw musze sie rozruszac.....teraz wstalam i dalej boli...
moj maly sie jakos tak dziwnie ulozyl ze czuje ze sie rusza ale nie czuje kopniakow :( a tak to lubilam a teraz tylko sie czasami wypcha
 
Bry :-) Nareszcie miałam noc spokojną bez bólów brzucha, pleców, ale mały tak szalał. Mój D. stwierdził, że on już przygotowuje się do zostania kierowcą wyścigowym:-) Nie żeby mówić, że będzie mały piłkarz, musi być światowej sławy kierowca:-)

Ja chcę sylwestra spędzić w domu we dwoje, będę się czuła nie komfortowo gdzieś na imprezie i już bym teraz musiała mieć odwieczny problem " nie mam co włożyć" a po drugie w tym czasie potrzebuje spokoju i wyciszenia się :)
Mój D. nigdy nic nie gubi:-) To w ogóle dla mnie wzór do naśladowania, od zawsze dbał o swoje rzeczy, prezenty, jego kierownica do grania, komputer wyglądają jakby dopiero kupił:-) I do tego jak trzeba niesamowicie oszczędny. Podobno już jako dziecko wolał kasę na bułkę schować, a za to dołożyć grosze do swoich marzeń. Może nasz młodziak pójdzie w jego ślady:-)

Dzisiaj mam power i zamierzam zmienić wystrój salonu:-)

 
Witam po jednodniowej przerwie. :)

P. poszedł na rozmowę w sprawie pracy,więc siedzę jak na szpilkach i czekam na informacje.

Ja osobiście planuję urodzić w styczniu. Termin z OM mam na 15, więc tak 2 najwcześniej. ;) Nie sądzę, żeby Remi spłatał mi figla szybciej. A Sylwester... Nie wiemy jeszcze. Pewnie w domu...
 
dzien dobry :) a ja problem z pachwinami... tak mnie bola w nocy ze przewrocic sie nie moge na bok najpierw musze sie rozruszac.....teraz wstalam i dalej boli...
moj maly sie jakos tak dziwnie ulozyl ze czuje ze sie rusza ale nie czuje kopniakow :( a tak to lubilam a teraz tylko sie czasami wypcha

Dziecko jest już duże i przez to nie czujesz kopniaków, mnie już prawie w ogóle nie kopie, tylko się przekręca i wypycha. Wszystko w porządku nie masz się czym martwić :-)
 
reklama
Ja mam spadek formy dziś. nic mi się nie chce a tyle pracy, że nie wiem co robię przed komputerem.
Chyba zaraz zacznę coś sprzątać, tzn zmuszę się do tego.

Byliśmy wczoraj na szkole. Fajnie, choć tak naprawdę nic nie mogę powiedzieć, bo to były zajęcia wprowadzające. Mieliśmy oglądać film, ale w sierpniu okradli budynek i nie mają sprzętu. nawet piłki im ukradli. A szpital do dziś nie zakupił.

Dziewczyny, mam pytanie - bo w szpitalu, w którym będę rodzić chcą za znieczulenie "na żądanie pacjentki" 700 zł chyba albo 600. Nie pamiętam. W szpitalu, gdzie chodzę na szkołę jest bezpłatnie. Ja nie planuję brać znieczulenia, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, więc na razie rozmyślam - NFZ płaci za poród, czyli za znieczulenie też - jakim prawem oni mogą brać opłaty za to?
 
Do góry