reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

To ic moze do Tesciow i moze tam Ci sie uda zrobic badanie cukru...Tylko jedno miejsce jest u Was gdzie mozna zrobic badanie krwi?/?
żeby nie płacić to tylko w przychodni mojej mogę zrobić..
jutro z rana będę dzwonić po szpitalach i tam będę musiała zapłacić... trudno.. najważniejsze żeby to szybko zrobić bo mnie mój ginekolog zabije ;-)
 
reklama
Ciekawi mnie czy któraś ze styczniówek też rozpakuje się w grudniu:-) Przeczytałam to forum grudniówek i szczerze to wiadomo, że różnie to bywa, a wrrr:-)

 
Ciekawi mnie czy któraś ze styczniówek też rozpakuje się w grudniu:-) Przeczytałam to forum grudniówek i szczerze to wiadomo, że różnie to bywa, a wrrr:-)

z tego co czytalam, to tamta dziewczyna jest/ byla w ciazy blizniaczej, a tam porod czesto donoszony jest juz w 34 tyg a nie 38 i nastepuje szybciej :)
 
dziewczyny:) w ciąży bliźniaczej porody zazwyczaj odbywają się szybciej:):) więc spokojnie:) zresztą grudzień mamy już za 3 tygodnie:D:D

Fazerka...ja jutro też jadę zrobić krzywą cukrową, ale wpierw muszę zadzwonić do gina i spytać się z jakiej dawki:D:D

Bakalia...straszne to....ja Ci powiem, że mi wcale miejsca nie ustępują...chamscy ludzie są i tyle...ja nie umiem się kłócić o swoje miejsce w skm (szybka kolej miejska) i zawsze stoję...tylko parę razy zdarzyło mi się, że ktoś ustąpił mi miejsca...

Anisia..a nie możesz przełożyć wizyty? bo moim zdaniem skoro lekarka chciała zobaczyć usg to trochę bez sensu do niej iść z pustymi rękoma...no chyba, że terminów nie ma to wtedy idź:)

a ja byłam dziś dwie godziny z mamą w aquaparku i jutro też idziemy:) zrobiłam swoje 30 basenów i potem relaksowałam się już tylko w jacuzzi:D:D:D a później pojechaliśmy po buty i rodzice kupili mi emu:) takie cieplutkie i wygodne są, że aż ich w domu zdejmować nie chciałam:D:D:D:D a teraz czekam na P. zrobiłam mu takie "hamburgery"...tzn do buły z piekarnika wpakowałam polędwiczki drobiowe w panierce, sałata, pomidor, cebula, ser żółty, majonez z ketchupem:) mam nadzieję, że będzie mu smakować:p bo dziś cały dzień poza domem i nie chciało mi się robić jakiś wymyślnych dań:p:p
 
a ja wrocilam jej taka padnieta i wyglodniala, jakby mnie ktos teraz zobaczyl to by pomyslal ze nigdy bulki nie jadlam:-D podoba mi sie w tej szkole rodzenia, za tydzien ide z T :D
ja na szczescie znalazlam miejsce w tramwaju ale prawie staranaowala mnie wielgasna murzynka ledwo ucieklam na bok i jeszcze ten jej wredny smiech wrrr i a jak wstawala to prawie na mnie upadla ja juz rece wyciagnelam ale zlapala rownowage....:wściekła/y: tylko mi przeszlo przez mysl dobrze ze nie upadla bo zgniotlaby mi moje malenstwo. zaluje ze nie pojechalam autem....
 
Malutkans to widzę, że przeżyłaś prawdziwe chwile zgrozy:D:D:D ja miałam podobną sytuację...tzn będąc też w ciąży (z jakieś 2 miesiące temu) leciała na mnie dziewczyna jak skm zahamowała....dość młoda dziewczyna, ale ważąca WIĘCEJ NIŻ 150 kg...ona ogólnie była lekko straszna, bo nie mieściła się w drzwiach między przedziałami w skm....żal mi takich ludzi, bo często chorują na coś i jest to od nich niezależne...ale ta laska w czasie podróży pochłonęłam 6 trójkątnych pączków...
 
to faktycznie nie ciekawie macie z tym że Wam ludzie miejsca nie ustępują..! jeden plus przynajmniej dla Grecji ;-) tutaj nie ma z tym w ogóle problemu.. rzadko się zdarzy że ludzie "nie widzą" brzucha...

w końcu humorek poprawiony :D odebrałam jeansy od krawca :-)
 
reklama
Ja idąc ulica wydaje mi się, że kazdy patrzy mi na brzuch wrrr, troche mnie to drażni. Ostatnio spacerowalismy i każdy tak patrzał... Zwłaszcza te starsze kobiety...
Ale cóż... ;)

Mój mezczyzna zaplanował juz sylwestra... a tu nie wiadomo przecież czy damy rade się bawić w niego...
 
Do góry