reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Fiona ja tez tak mam nie codziennie ale jak juz zaleje to przod koszulki mam caly w plamach.... ostatnio to nawet moj T zrobil wielkie oczy ze tak duzo tego i tak juz od tyg ide kupic wkladki.... ciekawi mnie czemu w dzien jest sucho a w nocy zalewa...
 
Fiona ja tez tak mam nie codziennie ale jak juz zaleje to przod koszulki mam caly w plamach.... ostatnio to nawet moj T zrobil wielkie oczy ze tak duzo tego i tak juz od tyg ide kupic wkladki.... ciekawi mnie czemu w dzien jest sucho a w nocy zalewa...

OOOO nie jestem z tym sama.
Wiesz mnie tez czesciej zalewa w nocy ale w dzien tez sie zdaza.Mysle ze w nocy jak lezymy na boczku jednym czy drugim i cycki sa troche scisniete i to moze prowokuje do wydzielania sie siary...Taki jest tylko moj domysł
 
moze w krwiodastwie?
tutaj się robi w przychodni rejonowej.. tylko u mnie taki problem że zepsuł się sprzęt i nie wiedzą kiedy będzie :) a muszę to zrobić do jutra :)

pojadę dzisiaj do teściów.. zmierzę sobie poziom cukru.. mają oni glukometr itp.. bo teściu ma cukrzycę.. może chociaż w ten sposób się trochę uspokoję...
 
tutaj się robi w przychodni rejonowej.. tylko u mnie taki problem że zepsuł się sprzęt i nie wiedzą kiedy będzie :) a muszę to zrobić do jutra :)

pojadę dzisiaj do teściów.. zmierzę sobie poziom cukru.. mają oni glukometr itp.. bo teściu ma cukrzycę.. może chociaż w ten sposób się trochę uspokoję...

To ic moze do Tesciow i moze tam Ci sie uda zrobic badanie cukru...Tylko jedno miejsce jest u Was gdzie mozna zrobic badanie krwi?/?
 
Fiona ja tez tak mam nie codziennie ale jak juz zaleje to przod koszulki mam caly w plamach.... ostatnio to nawet moj T zrobil wielkie oczy ze tak duzo tego i tak juz od tyg ide kupic wkladki.... ciekawi mnie czemu w dzien jest sucho a w nocy zalewa...
a ja mam raz na jakiś czas i tylko wieczorami w nocy. w dzień spokój.

Alka miłego odpoczynku w szpitalu ;P
 
reklama
Do góry