reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie mamusie:)
Nie jestem w stanie nadrobić tego co piszecie bo non stop sprzątam,mimo że remont dobiega końca. Mam wrażenie że zamiast ubywać, przybywa pracy. powiem szczerze że nie mam już siły na no wszystko. Chyba przesadziłam z pracą bo bardzo bolimnie okolica kości ogonowej. Dzisiaj mam po południu wizytę i bardzo się boję że zwiększyło się rozwarcie, albo ze coś innego nie tak:-(
Alka dlaczego musisz iść do szpitala?
 
Witam się południowo!

Kurczę dałam dzisiaj Matiego do rodziców żeby posprzątać i do sklepu jechać kupić coś na chrzest dziecka przyjaciółki a tu Mati dostał gorączkę po wczorajszym szczepieniu. Normalnie nigdy tak nie reagował, noc spokojna, rano normalny a tu zonk. Teraz śpi u nich, zaraz będę dzwonić żeby go może jednak przywieźli jak się obudzi. A jutro planowaliśmy jechać do moich rodziców na weekend, ale jak mu nie przejdzie to pewnie trzeba będzie dowołać. Mamusie kilkulatków jak długo taka gorączka poszczepienna trwa i czy nawet jesli mu przejdzie można go wziąć jutro wieczorem do auta na 2h? Bo on pierwszy raz tak ma i ja zielona jestem...

Niki, mnie się film podobał bo był raczej lekki, wzruszający (ale się nie poryczałam:-)) i chwilami bardzo śmieszny, poza tym dobra obsada. Także polecam. Mi się ogólnie podoba idea całego wieczoru tylko dla kobiet z różnymi atrakcjami. Minusem jest tylko poźny powrót do domu.

Mami, jak bym chciała czekać na Ł. to też nigdy bym do kina nie poszła, bo on nie lubi, czasem robił to dla mnie, ale odkąd jest Mati wychodzę raz w miesiącu z koleżankami na kino na obcasach i jest super.

Co za dziwnych lekarzy macie, moja ginka się mnie pyta ile waże i nie sprawdza mnie bo wie, że sama kontroluję wagę i niby po co miałabym jej kłamać? Poza tym ja się ważę zawsze rano a u niej po południu to już na pewno trochę inaczej by było po obiadku:-)

bakaalia, trzymam kciuki żeby z pracą męża było dobrze

dorotka, też mam taką koleżnkę, dobrze że jedną bo bym nie wydoliła.. Itak ciężko patrzeć jak na własne zyczenie rujnuje swoje życie małżeńskie.

A do mnie dzisiaj dzwonili z pewnej szkoły językowej dla której parę lat temu prowadziłam kursy i później zrezygnowałam z propozycją odnowienia współpracy:-) Pogratulowali mi ciąży i powiedzieli że będziemy w kontakcie bo byli zadowoleni ze współpracy. Ja w sumie też tylko że wtedy chciałam się zaangażować w coś innego i brakło czasu, ale może na lato?

Powodzenia na dzisiejszych wizytach, samych dobrych wieści zyczę:-)
 
a ja już po fabryce czekolady:) udało mi się utknąć pomiędzy paletami:) (pakowali jakieś świąteczne cukierki na wysyłkę i mieliśmy przejść między kartonami...ludzie bez brzucha mieli problemy z przeciśnięciem się, a ja utknęłam:p)

Bakalia...mam nadzieję, że z pracą męża będzie wszystko dobrze!!

Alka..biedaku dasz radę:D:D będziesz z nami na bb pisać:D i czas szybko zleci:D:D
 
Alka pisz jak najcześciej to szybko zlecą te 3 dni.
Myszka zdrowia dla synka

Właśnie weszłamna forum grudniówek i dzisiaj pierwsza się chyba rozpakuje. Przeszedł mnie dreszcz:szok:
 
Ala lepiej sprawdzic to cisnienie...a te 3 dni nim sie obejzysz to bedziesz w domku :D
Anastazja a ze tak zapytam to po co bylas w fabryce czekolady ( ja tez chceeeee ) mniam mniam
 
Malutkans:) byłam, bo jestem na zarządzaniu systemami produkcyjnymi i to były nasze zajęcia dzisiaj:p zwiedzanie fabryki czekolady:D:D:D

ja właśnie skończyłam sprzątać...plecy bolą mnie jak cholera, ale zaraz idę z mamą na basen do aquaparku na 2 godziny:D:D i się wypluskam i wymasuje:D:D:D
 
DzienDoberek kobitki
:-)
Wyspałam sie dzis tak jak by bo jak poszlismy spac z M o 23 to zasnac nie umiałam i zasnełam dopiero o 01.00 w nocy i potem jeszcze obudziłam sie kilka razy na siusiu i dopiero jak M pozedł do pracy to spałam do 12 ale to juz sa uroki ciazy....W nocy załała mnie siara z lewego cycka ale to było naprazde duzo mam z 3 takie wielkie plamy i zdaza mi sie to coraz czesciej i chyba bede musiała zaczac zakładac wkładki laktacyjne.Z prawego tez leci ale wydaje mi sie ze zadziej.
Czy Wam tez sie zdazaja takie wycieki?:rofl2:
 
reklama
Do góry