reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Niki - JOHNSON’S® Baby – kosmetyki do pielęgnacji - Z myślą o Twoim dziecku - na dole, po prawej stronie jest pole "Zamów próbkę". Ja czekałam około 2-3 tygodni.

Ewelina, Anastazja - naprawdę wiele zależy od ludzi, na których trafisz. Przepisy są w tej chwili takie, że jeśli sąsiad stwierdzi, że dziecko za często płacze i zadzwoni do opieki społecznej, że się nad nim znęcasz, to oni mają prawo zabrać dziecko do placówki opiekuńczej BEZ NAKAZU SĄDOWEGO I POLICJI. Kobieta o której pisałam wcześniej po prostu nie spodobała się pracowniczce socjalnej, więc stwierdziła że w domu, w którym mieszka dziecko MUSI BYĆ WANNA, NIE PRYSZNIC i zabrali jej pięciodniowego noworodka. Znam sprawę z bliska, bo przez jakiś czas mieliśmy dobry kontakt z prezesem Stowarzyszenia "Ojcowie", który nagłośnił temat i pomógł jej odzyskać synka (inna sprawa, na jakich zasadach jej pomógł :/)

Przypaliłam sobie owsiankę i teraz jestem zła :/
 
Krupka - jak w normie??? Norma jest do 115, do 140 to nietolerancja glukozy, a powyżej 140 to już cukrzyca ciężarnych...

Nieprawda. No przynajmniej u nas jest inaczej i z tego co czytałam w necie też - po 2 godz. PO OBCIĄZENIU GLUKOZĄ norma jest do 140, od 140-200 to nietolerancja glukozy, a powyżej 200 cukrzyca...
 
Krupka - nie potrafię wyjaśnić tych różnic w normach... Któraś z Dziewczyn pisała, że to zależy od metody przeprowadzania badania. Wg norm w moim laboratorium 200 to już poważne przekroczenie normy.

(P. próbuje mnie wyprowadzić z równowagi od piętnastu minut zadając pytania z http://dzieckopyta.pl
 
No i udzieliła mi się niemoc spania:(.Położyłam się o 23 i co godzinkę się kręcę, wiercę,a biedny A. o 5.40 do pracy wstaje.Więc ja wstałam wcześniej, żeby mu dać troszkę spokoju:-).
Udanego dzionka mamusie, ja dziś do fryzjera a później mam wizytę u lekarza rodzinnego, bo mi musi zaświadczenie do alergologa nowe wypisać.Strzyga-dziękuję za link:)
 
witajcie wstałam i głowa mnie boli :(

a na 12.00 do dentysty...

Wszystkim mającym dzisiaj wizyty powodzenia i radości z podglądania maluszka...

udanego dzionka :)
 
witam :)
byłam w przychodni.. o badaniach napisałam na odpowiednim wątku, a co do becikowego to babiczka w okienku dała kartkę co potrzeba do becikowego żeby dostać.. czyli wychodzi na to że jednak nie ucięli... uffff!!! ;-)

grrrr... a ja znowu do tej pieprzonej przychodni muszę iść.. nie mam siły!!!!!!!
 
witam ja dzisiaj wyjatkowo chyba nie spie o tej godzinie:szok:
ale sen mnie troszke morzy bo mialam przechlapana noc jednym slowem :-(
i zaraz zmykam lulu z powrotem hihi
sniadanko zjedzone herbatka wypita i deser takze wiec moge spokojnie isc spac z mysla ze dziecku dalam jesc:-)

buziaki odezwe sie pozniej
dzisiaj wielkie plany mam :-)
pofarbowac wloski, kupic buty i kurtke i zrobic male zakupki dla K .
ogolnie troche pochodzic po miescie bo nie pamietam kiedy bylam ostatnio jakis miesiac moze temu ale na sama mysl ze mam wylazic z domu robi mi sie niedobrze ehh:zawstydzona/y:
h
 
ja rowniez witam, wlasnie wstalam i jem sniadanie, A pojechal do pracy juz o 5 rano bedzie dopiero wieczorem, a ja na dzis mam w planach posierac kurze poodkurzac, zrobic pranie i poprasowac :)
pasuje tez wyjsc z domu zrobic choc podstawowe zakupy ale tez mi sie mega nie chce wychyla glowy za drzwi ;/
ostatnio zauwazylam, ze przy normalnym chodzie jak dawniej, dostaje zadyszki ;/ musze spacerkiem isc uhh,..
A. wczoraj mega ucieszony byl z prezentu, kupilam mu elektryczna golarkę z philipsa, wszystko bylo super, przede mna jeszze piatkowy wieczór ktory musze przetrwac, bo A. umowil sie, ze bedzie oblewal z kolegami urodziny, a ja niecierpie go pijanego in kiedy nie wiem co dokladnie wtedy robi ;/

strzyga - jaka swietna stronka, haha:-)
 
reklama
Witam was;-)
Co do paczuszki z hipp nie wiem na jakiej zasadzie się ją dostaję, bo to moja siostra zamawia jak szalona próbki ( i ma szczęście bo jej zawsze coś wyślą), podejrzewam, że też trzeba na stronce się zarejestrować;-)
Ja miałam ciężką noc, plecy mnie bolały, maluch szalał, kot na głowie spał i się rozpychał. Ale już od tygodnia regularnie się budzę o 9:00.

 
Do góry